gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öksürük doğal tedavi yöntemi istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 8 yaşındaki oğlum sürekli öksürüyor. Ben ilaçta kullanmak istemiyorum. Doğal öksürük dedavisi ve öksürüğe iyi gelen doğal çözüm yada bitki biliyorsanız nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgide vererek bana tavsiyelerde bulunmanızı rica ediyorum. Saygılar.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz.
    Doktor Ender Saraç'ın hazırlamış olduğu ve tarifini verdiği doğal öksürük kesici kürle alakalı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Öncelikle söyleyelim bu tür kürleri özellikle bebeklerde uygulamdan önce mutlak suretle doktorunuza danış lütfen.

Yaklaşmakta olduğumuz kış günlerinde artan hastalıklardan kurtulmanın en iyi yollarından biride sağlıklı beslenmektir.Bol meyve ve sebze tüketimide yaparak en azından metabolizmamızı güçlendirebiliriz..

Bol gripli geçen kış mevsiminde en müzdarip olduğumuz dertlerden biride inatçı öksürüktür.Dr.Ender Saraç'ın önerdiği siyah turp ve bal karışımı öksürüğü dindirmekte oldukça faydalı..Nasılmı yapılıyor.İşte tarifi:

Siyah turpu güzelce oyacak yardımıyla 5-6 yerinden alt kısmı hariç oyun.Çünkü alt kısımdan bal akmasın.Deliklerden balı boşaltın ve kenara ayırdığınız kabak parçacıklarıyla açtığınız delikleri tekrar kapatın.24 saat boyunca beklettiğiniz bu karışımın öksürüğü kestiğini görünce ne kadar faydalı bir şurup meydana getirdiğinizi göreceksiniz....

öksürük doğal tedavi yöntemi istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğal  Hücresel Estetik Tedavi Yöntemi

doğal Hücresel Estetik Tedavi Yöntemi

pigment eksikliği pigment eksikliği tedavisi deride belirtileri kök hücre ile cilt yenileme Tamamen doğal olan bu yöntemle derin kırışıklıklar 6-8 ay süreyle yok edilebiliyor. Cellest’ten Op. Dr. Tunç Tiryaki ile estetikte son uygulamaları konuştuk. Hücresel tedavi nedir? Cilt altında kalojen ve elastin liflerinin azalmasıyla yüz çizgileri oluşuyor. Derinin dermis denilen derin tabakası...
  2. Öksürüğe Doğal İlaç Bal

Öksürüğe Doğal İlaç Bal

Öksürüğe Doğal İlaç Bal Yapılan bir araştırma, çocuklara yatmadan önce verilecek bir tatlı kaşığı balın, öksürüğü hafifletebileceğini gözler önüne serdi. Araştırmacılar, balın tahriş olmuş boğazı kaplayarak yumuşatabileceğini de ifade etti. Doktorlar, aileleri aracılığıyla, üst solunum yolu enfeksiyonu bulunan 105 çocuğun bir bölümüne bal tadı verilmiş öksürük şurubu,...
  3. Öksürük önleyici doğal reçeteler

Öksürük önleyici doğal reçeteler

doğal yollarla öksürük tedavisi hamilelikte öksürüğe doğal yolla tedavi balgam önleyici hamilelikte öksürük ve balgam Artık kronik hale gelen öksürük sorununuzu hiç doğal yollarla tedavi etmeyi denediniz mi? Uzmanların kronik öksürüğe karşı tavsiye ettiği mucize karışımları kullandıkça şaşıracaksınız. Andızotu kökü, anason, sinirli ot, melekotu kökü, deniz üzümü, keten tohumu, kekik ve...
  4. Aft ve Uçuk Acısına Doğal Tedavi Yöntemi

Aft ve Uçuk Acısına Doğal Tedavi Yöntemi

aft için bitkisel çözüm aft için doğal tedavi doğal tedavisi uçuk yöntemler hamilelikte Kötü bir rüya gördüğünüzde yada kabus o zaman bir uyanırsınız ki dudağınızda ucuk çıkmış.Ucuğun yanı sıra birde yanak yada dudağın iç tarafında çıkan aftlar insanı deli ediyor.Bunlardan kurtulmanın tek yolu karadut:) Aft ve Uçuk Acısına Doğal Tedavi Yöntemi 3 gündür yanağımın iç tarafında çıkan aft ve...
  5. Öksürüğe Doğal Çözüm

Öksürüğe Doğal Çözüm

öksürüğe doğal çözümler öksürüğe doğal çözüm çözüm bebeklerde bitkisel öksürük için çözümler Kızlar mailime gelen bir bilgiyi sizinle paylaşmak istedim...Öksürük için çok kolay ve zahmetsiz bir yöntem denemekte fayda var bence... “Ayak tabanlarımızın yağı emen özel bir yapısı vardır. Bu nedenle eğer tabanınıza örneğin sarmısak sürerseniz yaklaşık 20 dakika sonra tadını ağzınızda...

Sayfayı Paylaş