gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öksürük için ne yapmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

öksürük için ne yapmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Zayıflamak için ne yapmalı?

Zayıflamak için ne yapmalı?

zayıflamak için ne yapılmalı zayıflamak için neler yapılmalı zayiflamak icin ne yapmali yapmalıyız yapmalı Zayıflamak için ne yapmalı? Fazla kilolarınızdan bıkıp, şişmanlıkla mücadele etmek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın. * Boyunuza uygun ağırlığı hedefleyin. * Kilolu ve şişmansanız, önce ağırlık artışını önleyin. Daha sonra ağırlık kaybetmeyi hedefleyin. * Az yağ eklenmiş sebze,...
  3. Çocuğumun öksürüğü için ne yapabilirim

Çocuğumun öksürüğü için ne yapabilirim

Merhabalar. Çocuğum bir süredir öksürüyor ve içtiği ilaçların da pek bir faydasını göremedik.Acaba öksürüğü için yapabileceğim ne var? Tecrübeli anneler yardım edin lütfen..
  4. kabaran saclar icin ne yapmalim

kabaran saclar icin ne yapmalim

saclarim cok kotu kizlar acayip kabarıyor ne yapmam lazım bana ürün tavsiye eder miiniz sizler ne kullanıyorsunuz. yahu hippi gibiyim yeminle bide elektrik olayı eklendiğinde üstüne varya görmeyyin. :) bonus reklamı beni bi görse kesinlikle reklamlarında oynatır yeminle.
  5. Adetimi ertelemek için ne yapmalıyım?

Adetimi ertelemek için ne yapmalıyım?

adet tarihini nasıl erteleyebilirim,adet tarihini nasıl geciktirebilirim,adet tarihii geciktiren ilaçlar,adet tarihini erteleyen ilaçlar,adet tarihini öne çekme hakkında bilgiler Bazı nedenlerden dolayı (tatil, iş gezisi, spor, hacca gitmek gibi nedenlerden) mens kanamasını bir süre geciktirmek isteyen kadınlar için hormon tedavileri ile bunu sağlamak mümkündür. Bunu sağlamak için sadede...

Sayfayı Paylaş