gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öksürünce Sırtım Ağrıyor

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

öksürünce sırt ağrısı öksürünce sırtım ağrıyor öksürük ve sırt ağrısı

Bu tarz şikayetler hepimizde olur ve zaman zaman telaş ederiz melekler :) Acaba kalple ilgisi olabilir mi, ya da önemli birşey mi diye. Şimdi bu sorunun cevabını vermek istiyoruz. Telaş etmeyin :)

Gece banyo yapıp yatıyorsanız, ya da üstünüz açık uyuduysanız üşütmüş olabilirsiniz. Buna bağlı olarak ta sırtınız ağrır, kuluncunuz tutulur. Kendinizi sıcak tutup, gece banyolarını birakırsanız, kısa zamanda geçecektir. Geçmediği durumda bir dahiliye uzmanından yardım almakta fayda var.

Öksürünce Sırtım Ağrıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğazınız mı ağrıyor ?

Boğazınız mı ağrıyor ?

boğaz agrısı, nasıl geçer, enfeksiyon sebebleri, nelerdir, bademcik, nasıl şişer, tedavi yöntemlerini buradan bulabilirsiniz Melişlerim boğazınızmı ağrıyor hemen bir çay bardağına su doldurun içine 1 tatlı kaşığı tuzu atın ve gargara yapın egerki çok ilerlemiş bir enfeksiyon yoksa göreceksiniz 10 dk içinde geçecektir. Virüs enfeksiyonunun bulgusu olan boğaz ağrısı, kişinin yaşam...
  2. Öksürünce sırt ağrısı

Öksürünce sırt ağrısı

Kızlar Ya öksürünce sırt ağrısı neden olur benim öksürdüğümde sırtım kolunçlarım inanılmaz ağrıyor bunun nedeni nedir ya :S
  3. Başınız Ağrıyorsa

Başınız Ağrıyorsa

Başınız AğrıyorsaBaş ağrıları tüm dünyada hekime başvurularda en sık dile getirilen yakınmayı oluşturuyor. Kadınların yüzde 5’i ve erkeklerin yüzde 2.8’i her yıl 180 gün ve üzerinde süreyi baş ağrılarıyla geçiriyor. Baş ağrılarının 300’den fazla farklı tipi var. Birçoğunun kökeni halen tam anlaşılmamış olmakla beraber genellikle iyi huylu özellik sergiliyor. Ancak bazen ciddi ve yaşamı tehdit...
  4. Gögüsüm ağrıyor nedeni nedir?

Gögüsüm ağrıyor nedeni nedir?

gögüs ağrısı nedir,gögüs ağrısı nedenleri,gögüs ağrısı belirtileri,gögüs ağrısı tedavisi,gögüs ağrısı tedavisi hakkında bilgiler Göğüs ağrısı hissettiğinizde, o panikle aklınıza gelen ilk şey, kalp krizi geçirme ihtimaliniz olabilir. Kalp krizi olasılığı, kesinlikle görmezden gelinecek bir durum değildir, ama göğüs ağrısına yol açan bir dizi neden olduğunu da unutmamak gerekir. Hatta...
  5. kasıklarım ağrıyor

kasıklarım ağrıyor

kızlar 3 haftalık gebeyim nerdeyse hergun kasıklarım belim agrıyor adetim gelcekmis gibi agrılarım oluyor siz hiç yasadınızmı böyle bi sakıncası var mı simdiden tesekkurler :):cry:

Sayfayı Paylaş