gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Oktay Kaycarca Olayı Yalanladı

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Oktay Kaynarca,Olaylar hakkında ilk kez konuştu Geçenlerde bir takım haberler çıkmıştı bildiğimiz gibi,Oktay Kaynarca ve sinan çetin (http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/189641-sinan-cetin-kimdir.html ) arasında bazı olayların yaşandığı ve bu yüzden tartışma çıkıp çekimlerin durduğuna dair haberlerdi.Bugün Oktay Kaycarca bu haberlere yanıt vermiş.iİşte söylentilere cevabı

Tv8'de Cengiz Semercioğlu ve Sema Eren'in sunduğu "Böyle Bir Şey Var Mı?" programına telefonla katılan Kaynarca, "Çıkan haberler doğru değildir. Evet, set durmuştur ama çekim yerlerindeki sıkıntılar nedeniyle durmuştur. Sinan'la aramızda hiçbir tartışma yoktur" dedi.

2. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin işi dedikodu ancak ortalığı karıştırsınlar. yazık oktayıma

ceyda-- bunu beğendi.
Oktay Kaycarca Olayı Yalanladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oktay Sinanoğlu

Oktay Sinanoğlu

Oktay Sinanoğlu; dünyanın en genç yaşta profesör olmuş kişisi ve Nobel adayı. 1953 yılında Ankara’da TED’in Yenişehir Lisesini birincilikle bitirdi. O zaman lisenin eğitim dili tamamen Türkçe’ydi, takviyeli yabancı dil dersleri vardı, sonradan kolej oldu. TED tarafından Amerika’ya burslu Kimya Mühendisliği için gönderildi. 1956 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesi,...
  2. Kur'an-ı Kerim'i yalanladılar

Kur'an-ı Kerim'i yalanladılar

Kur'an-ı Kerim'de tüm dünyayı kapsadığı yazılan Nuh tufanının sadece Van Gölü'nde yaşandığı iddia ediliyor... Dağıstanlı jeolog İlham Gadjimuradov, Nuh tufanının bugüne kadar kabul gördüğü biçimiyle, tüm dünyayı kapsamadığını söylüyor. Dağıstanlı jeolog ve yazar İlham Gadjimuradov, Nuh Tufanı'nın Van Gölü'nde meydana geldiğini ve mahalli bir felaket olduğunu iddia etti. Nuh Tufanı...
  3. Oktay kaynarca iddiaları yalanladı: zeynep benim kardeşim

Oktay kaynarca iddiaları yalanladı: zeynep benim kardeşim

BODRUM'DA BİR GECCE KULÜBÜNDE KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN KIZ ARKADAŞI OYUNCU ZEYNEP BEŞERLER İLE SAMIMI BİR ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLENEN OKTAY KAYNARCA,'SICAK YAKINLAŞMA' HABERLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ. Beşerler'in kız kardeşi gibi olduğunu belirten Kaynarca, şu açıklamayı: 'Yazılanlar çok ayıp, çünkü Zeynep benim kız kardeşim gibi. Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım... Ben o gruptakilerin hepsiyle...
  4. Hadise Aşk iddalarını Yalanladı

Hadise Aşk iddalarını Yalanladı

AŞK İDDİALARINI YALANLADI! Yalaaan yalaaan külli yalan :D:D herkes yalanlıyor bakalım hayırlısı artık ADI FUTBOLCU ERSEN MARTİN VE CAN ATEŞ İLE ANILAN HADİSE: 'AŞK BENİ KANDIRAMAZ. ŞU AN KARİYERİM ÇOK DAHA ÖNEMLİ. 'AŞKKOLİK' ŞARKIMI DA AŞKTAN BAŞKA ŞEY DÜŞÜNMEYENLERE HEDİYE EDİYORUM'.. Sözlerini Sezen Aksu'nun yazdığı 'Deli Oğlan' şarkısı ile yaza damgasını vuran Hadise, 24 Eylül'de...
  5. Arda Turan Takvim Gazetesinin Haberini Yalanladı!

Arda Turan Takvim Gazetesinin Haberini Yalanladı!

arda turan arda turan haberleri Sevgili melekler, bir süredir magazin basınının gündeminden düşmeyen Arda Turan-Sinem Kobal çiftinin ayrılık haberleri en sonunda Arda Turan'ı çıldırttı. En son Takvim gazetesinin manşetlerine taşıdığı "Arda Turan Sinem Kobal'ın cep telefonunda gördüğü mesaj üzerine ilişkiye noktayı koydu!" haberi üzerine twitter adresinden bir açıklama yaptı.....

Sayfayı Paylaş