gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Oktay kaynarca iddiaları yalanladı: zeynep benim kardeşim

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

BODRUM'DA BİR GECCE KULÜBÜNDE KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN KIZ ARKADAŞI OYUNCU ZEYNEP BEŞERLER İLE SAMIMI BİR ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLENEN OKTAY KAYNARCA,'SICAK YAKINLAŞMA' HABERLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ. Beşerler'in kız kardeşi gibi olduğunu belirten Kaynarca, şu açıklamayı: 'Yazılanlar çok ayıp, çünkü Zeynep benim kız kardeşim gibi. Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım... Ben o gruptakilerin hepsiyle sarmaş dolaşım, çünkü hepsi benim çok yakın arkadaşım. Ayrıca o gece masada Kenan'ın kuzeni Burak da vardı. Yazılanlar benim duruşuma ne kadar ters... Çok ayıp. Hiç böyle bir şeyyok...'

gecce

Oktay kaynarca iddiaları yalanladı: zeynep benim kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalıoğlu askerde, sevgilisi Zeynep Beşerler ve Oktay Kaynarca alemde..

Kenan İmirzalıoğlu askerde, sevgilisi Zeynep Beşerler ve Oktay Kaynarca alemde..

zeynep beşerler ayak Geçtiğimiz günlerde askere giden Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi Zeynep Beşerler, Oktay Kaynarca ile samimi bir şekilde görüntülendi. Zeynep Beşerler, vatani görevini yapan sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu'nu Oktay Kaynarca'yla aldattı. Çakır'ın da ayrıldığı sevgilisi Özgü Namal'la barışma umudu kalmadı.Takvim'in haberine Zeynep Beşerler, Edirne Karaağaç'ta vatani görevini...
  2. Oktay Kaynarca hayatı

Oktay Kaynarca hayatı

oktay kaynarca hayatı oktay kaynarca hayatı, biyografi, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri Sunuculuk ve oyunculuk kimliğinin başarı ile sürdüren ekranların sevilen yüzlerinden biridir Oktay Kaynarca... Sevgili Melek'ler, bu ünlü hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır. Oktay Kaynarca, (27 Ocak 1965 - Malatya) Aktör ve Tiyatro Oyuncusudur. Daha çok televizyon...
  3. Oktay Kaycarca Olayı Yalanladı

Oktay Kaycarca Olayı Yalanladı

Oktay Kaynarca,Olaylar hakkında ilk kez konuştu Geçenlerde bir takım haberler çıkmıştı bildiğimiz gibi,Oktay Kaynarca ve sinan çetin (http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/189641-sinan-cetin-kimdir.html ) arasında bazı olayların yaşandığı ve bu yüzden tartışma çıkıp çekimlerin durduğuna dair haberlerdi.Bugün Oktay Kaycarca bu haberlere yanıt vermiş.iİşte söylentilere cevabı Tv8'de...
  4. Oktay Kaynarca Boşanıyor mu?

Oktay Kaynarca Boşanıyor mu?

oktay kaynarca oktay kaynarca haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz rüya gibi bir düğünle evlenen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca eşi Melek Angun'a boşanma davası açtı. Kaynarca mahkemeye verdiği dilekçesinde “Sürekli beni kıskanıp rencide etti. Aile bireylerimle bile görüşmemi engelledi.” dedi. İşte detaylar... Geçen Temmuz'da Kilyos’taki Solar Beach’te nikah masasına oturan Oktay...
  5. Oktay Kaynarca Neden Boşandı?

Oktay Kaynarca Neden Boşandı?

oktay kaynarca oktay kaynarca haberleri oktay kaynarca boşandı Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz muhteşem bir düğünle evlenen Oktay Kaynarca eşine boşanma davası açtı. Bu kadar kısa bir sürede böyle büyük (görünen) bir aşk nasıl bitti diye merak ediyorsanız, bugün magazin basınında çıkan sebepleri aşağıdaki makaleden okuyabilirsiniz... Hem şiddet hem ihanet Oktay...

Sayfayı Paylaş