gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oktay Kaynarcanın Nişanlısı Sevgilisi Kim allaşkına ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oktayın sevgilisi ile nişanlandığı haberini okudum az önce beynimden vuruldum. :S Yahu onu ben alacaktım al işte iyice evde kaldım iyimi :S Bu melek angun mu armut mu nedir bilgi rica ediyorum kim bu kadın yaa püffff :S:S:S

Oktay Kaynarcanın Nişanlısı Sevgilisi Kim allaşkına ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

emir sarrafoğlu gercek adı emir sarrafoğlu sarrafoğlunun sevgilisi sevgilisi kim Adını feriha koydum emir resimleri, emir sarrafoğlu resimleri çağatay ulusoy, Adını feriha koydum Çağatay ulusoy, Emir Sarrafoğlu fotoğrafları Bu emir saarrafoğlu var arkadaşlarım çok merak ediyorum acaba onun sevgilisi kim yoksa benimsevgilim olur mu :D:D
  2. Hürremin Sevgilisi Kim ?

Hürremin Sevgilisi Kim ?

hürremin sevgilisi hürremin sevgilisi kim hürrem in nişanlısı hürremin sevgilisi, aşkı, erkek arkadaşı, meryem uzerlinin sevgilisi, Muhteşem Yüzyıl ile bugüne kadar tanınmayan ve artık dillerden düşmeyen Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan'nın söylenenlere göre 6 ay önce ayrıldığı sevgilisini bulduk arkadaşlarım. Hemde havuzda çekilmiş görüntülerini bulduk :D:D Muhteşem Yüzyıl dizisinde...
  3. Tefonun Sevgilisi kim çıktı

Tefonun Sevgilisi kim çıktı

tefonun sevgilisi kim, sarp akkaya sevgilisi Geçtiğimiz bölümlerde tefo biliyorsunuz Ezel dizisinde hakkın rahmetine kavuşmuştu arkadaşlarım. Ezel dizisinde ‘Tefo’ karakterini canlandıran ancak geçen hafta senaryo gereği vurularak öldürülen Sarp Akkaya, önceki gece 31. yaşını Cihangir’de arkadaşlarıyla kutladı. Bir kafede kutlanan yaş günü partisine Kenan İmirzalıoğlu, Bade İşçil, Berrak...
  4. Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

İsyaaaaaaan deyip herkesin beğenisini kazandı Halil SEZAİ... O kadar isyan etti ki heralde yeni bir sevgili yaptı sonunda. Eee ağlamayan bebeğe meme vermezler değil mi ? :D:D Şarkılarıyla müzik piyasasını ve sosyal medyayı sallayan Halil Sezai Paracıkoğlu, fotoğrafçı Mehmet Turgut’tan ayrılan oyuncu Gonca Vuslateri ile samimi pozlarını twitter’dan paylaştı “Seni Beklerken 2011” adlı...
  5. Oktay Kaynarca Kiminle Nerede Nişanlandı??

Oktay Kaynarca Kiminle Nerede Nişanlandı??

Oktay Kaynarca Nişanlandı Haberi Oktay Kaynarca Kimle Nişanlandı Onunda Oktayı da kaybettik dermişim :D:D 47 yaşında olan Oktay Kaynarca nihayet evlenmeye karar vermiş...Ne diyelim Allah mesut etsin....Oktay Kaynarca kim merak edenler buyursunlar... Ünlü Oyuncu Nişanlandı! Oktay Kaynarca, uzun süredir ilişkisini sır gibi sakladığı İstanbul'da tiyatro eğitimi alan Melek Angun ile...

Sayfayı Paylaş