gebe
  1. ibrahim

ibrahim Forum Okuru

okuduğumu anlamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ibrahim tarafından paylaşıldı.

ygs sınavına hazırlanıyorum ama okuduğum Türkçe sorularını anlamıyorum :S

okuduğumu anlamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler bizi anlamıyoR

Erkekler bizi anlamıyoR

Şöyle bir gerçek var: Erkeklerin düşünce mekanizması, kadınların bazı davranışlarını anlamalarına uygun değil. Hangileri mi? İşte ana hatlarıyla erkeklerin bir türlü anlayamadığı olaylar... Küçük çanta Kadınlar genelde ufak çantaları tercih edip, çantalarına sığdıramadıkları eşyaları erkeklere taşıtırlar. Erkekler ise bu tercihi bir türlü anlamazlar. Hatta açıklanamayan bir sır daha var:...
  2. Erkekler kadınları anlamıyor!

Erkekler kadınları anlamıyor!

Şöyle bir gerçek var: Erkeklerin düşünce mekanizması, kadınların bazı davranışlarını anlamalarına uygun değil. Hangileri mi? İşte ana hatlarıyla erkeklerin bir türlü anlayamadığı olaylar... Küçük çanta Kadınlar genelde ufak çantaları tercih edip, çantalarına sığdıramadıkları eşyaları erkeklere taşıtırlar. Erkekler ise bu tercihi bir türlü anlamazlar. Hatta açıklanamayan bir sır daha var:...
  3. Erkekler kadınları anlamıyor

Erkekler kadınları anlamıyor

Çok güzel bir konuya değiniyorum sevgili melekler.Erkekler bizi anlamıyor.Anlamayacaklarda.Bizi anlamadıkları zaman bizde direk davranışlarımzla belli etmeye çalışırız ama onuda anlamıyorlar ki:D İşte erkeklerin bizleri anlayamadıkları davranışlarımız.. “Neden neden tek tip saç tokası kullanmazsınız? Sırf saçlarınızı toplayabilmeniz için binlerce saç lastiği ve toka var. Ufak bir olayı neden...

Sayfayı Paylaş