okul başkanlığı seçim sloganları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

arkadaşlarım ben okul başkanı olacağım daha doğrusu aday adayıyım da bana güzel böyle alengirli cafcaflı müthiş başkanlık seçim sloganları lazım varmı hiç ya :)

2. TİTAN

TİTAN Kayıtsız Kullanıcılar

Sayın misafirimiz,
    İşinize yarayacağını umduğumuz sloganları size sunuyoruz,bol şans :)

Sözde değil özde başkan!
    Vaat yok,icraat çok!
    Biz herşeyi düşündük..Sıra sizde!
    Hak yerini bulsun ... başkan olsun
    Hep beraber elele,bütün oylar....'e
    Sandığa kadar değil,mezara kadar....!
    Gerçekçi ol,imkansızı iste!......başkan!
    Okulun hak ettiği başkan,bizimle aynı yolda olan,haklarımızı koruyan ....başkan!
    Herşey size özel,herşey sizlerle güzel!
    Daha güzel ve yaşanabilir bir okul için oylar....'e !
    Dağları deldi tek başına... Çölleri aştı tek başına... Bir tek o erleri yendi kızbaşına. İşte o .... (bayan adaylar için)
    Güneş balçıkla sıvanmaz,......'dan başkan başkan olmaz !

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Milliyet yazarı Melih Aşık birbirinden ilginç seçim sloganlarını köşesine taşıdı. İşte okuyanları kahkahaya boğan komik seçim sloganları...

Seçim sloganları

Ben, senin beni seçme olasılığını sevdim. .Savaş yapma, kaldırım yap.

.Bir sabah uykusuna doyamadım, bir de belediye başkanlığına.

.Çilemse seçilirim, kaderimse belediye başkanı !

.Üreten sizsiniz, tüketen biz olacağız.

.Seçenler ölmez.

.Seçim süresi dikenli bir hayat, aday olmak mı kabahat?

.Bu şehri güzel olduğu için değil, aday olduğum için seviyorum.

.Seçene can feda, rakibe oy verene elveda!

.Kaldırım ustasıyım, parke taşı hastasıyım..

.Çaldıklarımız, çalacaklarımızın teminatıdır.

.Vur pusulaya mührü, yaşantın kararsın.

.Seçmen tatlı olabilir, senin kadar değil.

.Herkes beni seçebilir ama senin gibi değil.

.Çözümlere sorun olacağız.

.Genç,Dinamik,Sempatik..Erol Akik

4. Kayıtsız Üye

5. Kayıtsız Üye

okul başkanlığı seçim sloganları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şeytanın Meşhur Sloganları

meşhur sloganlar bebek sloganları kumar ile ilgili sloganlar kumar sloganları kumarla ilgili ŞEYTANIN MEŞHUR SLOGANLARI 1)Bir defayla bir şey olmaz ki!Bu sloganla o kişiye hem içki içiriyor,hem kumar oynatıyor,hem zina yaptırıyor,hem de tüm kötülüklere davetiye çıkarmış oluyor. 2)Daha gençsin!Bu sloganla “Dünyaya bir defa geliyorsun..Ve bir defa yaşayacaksın...Hayatı doya doya yaşaman...
  2. okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak
  3. Sağlıklı Beslenme Sloganları

[B]Sağlıklı Beslenme Sloganları Sağlıklı Beslenme İle İlgili sözler [/B]Öncelikle merhaba diyoruz ve sizlerden de sağlıklı beslenme ile ilgili sözler - sloganlar istiyoruz Melek'ler. sizlerde sağlıklı beslenmeyle ilgili sloganlarınızla bize katılın diyoruz :) [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/beslenme-80.jpg[/IMG] Sağlığınızı korumak için yeterli ve dengeli beslenin. Yemek...
  4. seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş