gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

okul başkanlığı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Keser döner sap döner gün gelir hesap döner ve siz 8. sınıfa geçtiğinizde başkan olursunuz,üzülmeyin :tik:

okul başkanlığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başkanlık sistemi..

Başkanlık sistemi..

Yasama yetkisi “kongre” denilen organdadır.Yürütme yetkisi ise başkana aittir.Başkan, “yasama organı” kongreyi feshedemez aynı şekilde kongrede başkanı feshedemez.Sadece başkanın ağır bir suç işlemesiyle başkan feshedilebilir(impeechment) Başkan halk tarafından seçilir(oylama ile yada dolaylı olarak halkın seçiciler kurulunu seçmesi ve bu kurulun da başkanı seçmesi gibi).Aynı zamanda halk...
  2. Haluk Ulusoy, başkanlığa aday

Haluk Ulusoy, başkanlığa aday

Hasan Doğan'ın vefatı nedeniyle 22 Ağustos'ta yapılacak TFF Başkanlık seçimine Haluk Ulusoy'un yeniden aday olacağı öğrenildi. Hasan Doğan'ın vefatı nedeniyle 22 Ağustos'ta yapılacak TFF Başkanlık seçimine Haluk Ulusoy'un yeniden aday olacağı öğrenildi. Ulusoy ve eski kurmayları bu akşam TFF eski başkanvekili Kemal Ünsal'ın oğlunun Ankara Atlı Spor Kulübü'nde yapılacak düğününde bir araya...
  3. okul başkanlığı seçim sloganları

okul başkanlığı seçim sloganları

arkadaşlarım ben okul başkanı olacağım daha doğrusu aday adayıyım da bana güzel böyle alengirli cafcaflı müthiş başkanlık seçim sloganları lazım varmı hiç ya :)
  4. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm
  5. okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

bu yıl okul meclisi başkanlığına aday oldum ama açılış konuşmam yok yardım edermisiniz ve şimdiden teşekkürler :dosya:

Sayfayı Paylaş