Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

1. Julieт

Julieт Yeni Üye

saç modelleri ve yapılışları saç şekilleri ve yapılışları okul modelleri erkek okul için
    Benim bazen ihtiyacım oluyo...Hep aynı şekil de olmaz dimi ama...Bunlar da baya basitmiş..Acaba güzül durumu ki???? Denemk isteyenler denesin sonra buraya yazsın... Ben de belki ilkini denerim:dil:

5 dakikalık okul saçları
    Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!

Tüm saçlar için

3 dakika

1 adım: Saçlarını ıslatıp, bakım kremi sürdükten sonra, arkadan ör ve tel tokayla topla.

2.adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını takıp, alttan sabitleştir.

3.adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık.

Düz saçlar için

2 dakika

1.adım: Saçlarının hacimli görünmesi için, kuruyken tarayıp, bolca spreyle.

2. adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla.

3.adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.

Dalgalı saçlar için

5 dakika

1. adım: Sprey ile ıslattığın saçlarına, elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula.
    2. adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüp, uçlarına küçük lastik tokalar tak.
    3. adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.

Kıvırcık saçlar için

2 dakika

1.adım: Islattığın saçlarına jöle sürüp, kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt.

2.adım: Arkadan aldığın bir tutamı, diğer kalın tutamın etrafında döndürüp, tel tokayla sabitleştir.

3.adım: Saçlarının daha yumuşak olması için, elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür.

Orta boy saçlar için

1.adım: Hafifçe ıslattığın saçlarına, kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür.

2.adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla.

3.adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

saç
    hepsi muhteşen teşekürler
    :)
    :D
    XD

Son düzenleme: 2 Kasım 2010
  3. askkkk

askkkk Yeni Üye

keşke resimli olsaymış daha anlaşılır olurdu

nurrrr bunu beğendi.
  4. Marin

Marin Yeni Üye

saclarim kivircik ve uzun ama ben okula giderken aceleden pekde bisey beceremiyorum :D:D

5. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye

yaa evet ama model olsa keşke

6. sluntse

sluntse Yeni Üye

eveeet resim olsun arkadaşlar

7. Misafir Melek

çok güzel teşekürler

Son düzenleme: 2 Kasım 2010
  8. RoCCo

RoCCo Yeni Üye

üzerine bolca sprey sık:D
    pastamızın üzerine bolca cikolota sosu dökün der gibi:D

9. avukat kızı

avukat kızı Forum Okuru

aynen aslında dediğin doğru nerden buldun bu espiriyi benim zaten çeşitli

modellerim var bu 5 -3 dakkalık modele ihtiyacım yok kim bu siteyi yazmışsa saçmalamış

10. Misafir melek

Misafir melek Forum Okuru

Üç model

of ofofofofofof

Son düzenleme: 22 Eylül 2010
  11. stella sena

stella sena Forum Okuru

bencede

gerçekten ben bişe anlamadım benim saçlarım aslan yelesi bensaçımı kısa yerlerini yukarıdan toplayıp alt uzun yerleri bigudi ile sarıom yukardan topladığım yeri tutamlara ayırıp içe kıvırıp tel toka ile tutturuorm sonra saçımın bigudili yerlerini açıp yukarı doğru toplayıp tel tokalarla tutturuyorum istersem saçıma saç aksesuarları takıorm süper oluo herkes soru hangi kuaföre gittin diye fln

12. ηaz ♥

ηaz ♥ Yeni Üye

Resimli anlatım olsa daha güzel olurmuş ama yine de güzel konu olmuş.Teşekkürler..

13. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

yahu resimlii anlatım daha güzel olurdu anlamdım ki bölee benn
    tşklerrr paylaşım için....

14. Misafir Melek

iyide okula açık saçla almıyorlar birazda toplu saç modelleri söylermisiniz

15. Misafir Melek

necla adnar

bi türlü saçlarımı yapamıyorum internete giriyorum doğru düzgün izleyemiyorum çünkü hep ingilizce yazıyor ne olur bana yardım edin.

Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. örgü kazak modelleri ve açıklamalı yapılışları!!!

kazak örgü modelleri açıklamalı açıklamalı örgü kazak modelleri örnekleri ve yapılışları ve yapılışları Damla 5 nolu şiş 4 adet 100 gr mavi merserize 55 ilmek atılarak bir sıra haroşa örülür üzerine 1 sıra delik yapılır. Tekrar bir sıra haroşa yapılarak bu kısım tamamlanır. Örgünün arkası ilmeklerin duruş yönüne göre örülür. Ön sırada 21 ilmek düz, 13 ilmek ters, 21 ilmek düz örgü...
  2. Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  3. Okul için en uygun saç modelleri

okula uygun saç modelleri ilkokul saç modelleri okul için değişik okulda kullanılabilecek 12 yaş okul Okullar açılıyor ve siznde okula giden kızınız varsa hergün ne şekil verecem diye boşuna düşünüp üzülmeyin çünkü birazdan vereceğim resimlerdeki modeller çok çeşitli olup genelde pratik ve küçük kızınızında çok beğeneceğini umduğum modeller Kızların ne süslü olduğunu çok iyi bilirim bu...
  4. Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum [img] [img] [img] [img] [img]
  5. Okul sağlığı ve sağlıklı bir çevrede okul için

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kimlerden yardım alabiliriz Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız Yarınlarımız için okulların büyük bir önemi var. Ve okul sağlığı veliler tarafından kesinlikle dikkat edilmesi ve önem verilmesi gereken bir husustur. Biz de az önce bir misafirimizin sorusu üzerine Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için...
  6. Cilt Bakımı İçin 1 Dakikalık Mucizeler

cilt bakımı cilt bakımı tüyoları Cilt bakımı için kullanılan bazı yöntemler bize zaman kazandırdığı gibi elde edilen sonuçlarla da memnun eder melekler :) Bu yazımızda sizlere sadece 1 dk ayırarak uygulayabileceğiniz cilt bakım mucizelerinden bahsedeceğiz. İşte tüyolar :tik: ACISIZ KAŞ ALMA İÇİN UYUŞTURUCU JEL Bu reçetesiz satılan lokal uyuşturucu kaşlarınızı bu acılı işlemden önce...
  7. 2012 Yazında Severek Kullanabileceğiniz Saç Modelleri Yapılışları

2012 yaz saç modası 2012 yaz saç modelleri Bir önce ki yazımızda paylaştığımız 2012 yaz saç modası konusunun ardından şimdi de bu yaz rahatlıkla kullanabileceğiniz 2012 yaz saç modelleri yapılışı hakkında sizlere bazıtüyolar vermek istiyoruz. Bu saçlarla plaja da gidebilirsiniz, en şık elbiseniz ile akşam yemeğe de :) Buyrun 2012 yaz saç modası örnekleri ve yapılışları :tik: Yandan...
  8. Kız Çocuklarımız İçin En Tatlı Okul Örgü Modelleri

Kız Çocukları İçin Saç Örgü Modeller Kız Çocuklar İçin Okul İçin Örgü Modelleri Kız çocukları için en kibar okul örgüleri Yeni eğitim öğretim yılının başladığı bugünde, kız çocuklarına en şık saç örgüleri... Uzun zamandır beklediğiniz gün geldi çattı ve çocuklarınız bugün okula başladı. Yeni önlük, okul çantası ve ayakkabılarının yanında bir öğretmenle tanışmanın heyecanı ve yeni...
  9. Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

2014 yazlık saç modelleri, yazlık saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri Sevgili melekler, yazın sıcaklığından şikayet edip saçlarınızı sürekli toplayanlardansanız, size daha iyi görünmenizi sağlayacak ve basit topuzlardan, at kuyruklarından kurtaracak saç modelleri paylaşacağız. Aslında fazla söze gerek yok, aşağıdaki 20 saç modelini adım adım uyguladığınız takdirede harika saç...

Sayfayı Paylaş