gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Okul için en uygun saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

okula uygun saç modelleri ilkokul saç modelleri okul için değişik okulda kullanılabilecek 12 yaş okul Okullar açılıyor ve siznde okula giden kızınız varsa hergün ne şekil verecem diye boşuna düşünüp üzülmeyin çünkü birazdan vereceğim resimlerdeki modeller çok çeşitli olup genelde pratik ve küçük kızınızında çok beğeneceğini umduğum modeller
    Kızların ne süslü olduğunu çok iyi bilirim bu modellerle hergün değişik saç modelleriyle giden kızınızın keyfine diyecek olmayacak:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar güzel ama ben saçımı böyle yapcam dalga geçerler :) bunlar ilköğretim için çok güzeller ama =))

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bencede güzel amaa çocukça

5. felek

felek Forum Okuru

bencde güzller ama okul için uygun değil bizim okulda izin vermiyorlar

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaa bn açıkçası bunları beğenmedim cok çocuksu ama kardeşime denedim(1. Sınıf ) çookk tatlı oldu :)

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaa bunlar çok çocukça daha başka yok mu

8. memory

memory Forum Okuru

bunlar bana olmaz ama kardeşime olur oda kıvırcık saçlı

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fazlada güzel değil
    ama çocuklar için güzel

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bAna gore cok basıt ve cocuksu

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu sç modelleri güzel ama hiç olmaz çok çocukça yani

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok basit yapmam çünkü bizim okulda izin vermiyorlar açık saça

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

siz zaten çocuksunuz be ufaklıklar.d.d

14. altın ...

altın ... Forum Okuru

çoook çocuksu ben 13 yaşındayım ve bu saçlar en fazla 8 yaşındaki çocuklar için

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

siz herşeye burnunuzu sokmayın (;

Okul için en uygun saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  2. Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

saç modelleri ve yapılışları saç şekilleri ve yapılışları okul modelleri erkek okul için Benim bazen ihtiyacım oluyo...Hep aynı şekil de olmaz dimi ama...Bunlar da baya basitmiş..Acaba güzül durumu ki???? Denemk isteyenler denesin sonra buraya yazsın... Ben de belki ilkini denerim:dil: 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın,...
  3. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)
  4. Yaz İçin Uygun Saç Modelleri Burada....

Yaz İçin Uygun Saç Modelleri Burada....

Yaz İçin Uygun Saç Modelleri Yaza Uygun Saç Şekilleri Yazın saçlarınıza çekil vermekte zorlananlar....Yazın sıcağından bunalan meleklerimize hem şık hemde ensenizi yakmayacak açık ferah saç modelleri paylaşmak istedim..Benim gibi uzun saçlıysanız işte bu modeller tam size göre....Sıcaklarda uzun saç sevmeyenlere işte bob saç modelleri..
  5. 2013 Okul saç modelleri

2013 Okul saç modelleri

Bu konu; 2013 okul saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bakımlı ve güzel saçlara sahip güzel meleklerimiz için birbirinden güzel okul saçı modelleri yayınlıyorum. Artık okullarda saç modelleri isteğe göre tercih edilebiliyor ancak bizim şuan yayınlayacaklarımız daha çok liseli ve üniversiteli genç kızlar için uygun olacaktır :tik: Bu güzel modelleri aslında günlük yaşantımızda da...

Sayfayı Paylaş