gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Okul ıstegı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

Ben 5...6 yaslarındayken okula gıtmeyı cok ıstıyordum okula baslamama henuz 1 yıl vardı. Bızım komsuda kızının önlugunu bana vermısdı seneye gıyer dıye . Annem bır gun işteyken ben bakıcımı atlattım ve gızlıce onlugumu gıyıp posetın ıcıne kagıt kalem koyup evın arkasındakı okulun bahcesıne gıdıp oturnustum.okul muduru ogretmenler basıma toplanmıstı benı cok sevmıslerdı . Annemı aradıklarında gıtmıcem ben okula gıtmek ıstıyorum dıye aglamıstım onlarda mecbur 1 haftalıgına 1. Sınıfta okutmuslarda oyle gıdıp gelıyodum cok hosuma gidiyordu.o mutlulugumu ömrüm boyunca unutmam :)

Okul ıstegı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultan Vahidettin'in Ingilizlere Siginma Istegi Belgesi...

Sultan Vahidettin'in Ingilizlere Siginma Istegi Belgesi...

Osmanlıca Metnin Transkripsiyonu: Mabeyin-i Hümayun-u Mülukane Serkurenalık Dairesi Dersaadet İşgal Orduları Başkumandanı General Harington Cenaplarına İstanbul’da hayatımı tehlikede gördüğümden İngiltere devlet-i fahimanesine iltica ve bir an evvel mahall-i ahare naklimi talep ederim efendim. 16 Teşrinisani 1922. Halife-i Müslimin Mehmed Vahidettin
  2. Aşcılık okulu

Aşcılık okulu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşçılık Okulu...

Aşçılık Okulu...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş