gebe
  1. Cupcake LOVE

Cupcake LOVE Forum Okuru

okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Cupcake LOVE tarafından paylaşıldı.

bu yıl okul meclisi başkanlığına aday oldum ama açılış konuşmam yok yardım edermisiniz ve şimdiden teşekkürler :dosya:

okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk - Meclis Konuşması

Atatürk - Meclis Konuşması

http://www.youtube.com/watch?v=sMdy-MrebEA
  2. Cocuklariniz icin okul secimi...

Cocuklariniz icin okul secimi...

Nasıl Bir İlkokul Seçeceğiz? Çocuk için okula başlamak, yeni bilgiler edineceği yeni bir dünyaya girmek anlamını taşır. İlkokula atılan bu ilk adım öğrenme ve sosyal yönünün yanı sıra duygusal açıdan da bir çağın başlangıcı demektir. İlkokul eğitimi "temel eğitim" olarak tanımlandığına göre, bu dönem birçok alanda temellerin atıldığı çok önemli bir dönem olmaktadır. Bu önemli...
  3. Atamızın İlk Meclis Konuşması

Atamızın İlk Meclis Konuşması

Muhterem Milletvekilleri Bugün içinde bulunduğumuz vaziyeti, Meclisi alinizin nazarında tamamiyle tecilli ettirebilmek iin bazı beyanatta bulunmak istiyorum. Vukubulacak maruzatım bir kaç devreye ayrılabilir. Birincisi, Mütereke'den Erzurum Kongresi'ne kadar geçen zaman zarfındaki ahvele dairdir. İkincisi, Erzurum Kongresin'den 16 Mart tarihine kadar, yani İstanbul'un düşmanlar...
  4. okul başkanlığı seçim sloganları

okul başkanlığı seçim sloganları

arkadaşlarım ben okul başkanı olacağım daha doğrusu aday adayıyım da bana güzel böyle alengirli cafcaflı müthiş başkanlık seçim sloganları lazım varmı hiç ya :)
  5. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak

Sayfayı Paylaş