gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okul sağlığı ve sağlıklı bir çevrede okul için

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kimlerden yardım alabiliriz Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız

Yarınlarımız için okulların büyük bir önemi var. Ve okul sağlığı veliler tarafından kesinlikle dikkat edilmesi ve önem verilmesi gereken bir husustur. Biz de az önce bir misafirimizin sorusu üzerine Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kimlerden yardım alabiliriz diye araştırma yaptık ve edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler!

Belediyeler Hizmet Ettiği Yerdeki Kanalizasyon Çöp Toplama Temizlik İşlerini Yapar Bu şekilde çevremiz daha sağlıklı olur.

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için Belediyeden yardım istiyebiliriz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okul sağlığı ve sağlıklı bir çevrede okul için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okulu bitirdin ve bir ise girdin...

Okulu bitirdin ve bir ise girdin...

Okulu bitirdin ve bir işe girdin. Sana bir masa verdiler. Bir bilgisayarın bile var. Öğrencilik yıllarının avare havası geri gelmemek üzere geçti gitti. Daha yirmilerindesin. Kariyer merdiveninin henüz ilk basamağına adım attın ama "gerçek" hayat tüm sorunları ve stresi ile omuzlarına bindi bile. Yükselmek, daha fazla para kazanmak istiyorsun. Ancak hayat o kadar zor ki......
  2. Cocuklariniz icin okul secimi...

Cocuklariniz icin okul secimi...

Nasıl Bir İlkokul Seçeceğiz? Çocuk için okula başlamak, yeni bilgiler edineceği yeni bir dünyaya girmek anlamını taşır. İlkokula atılan bu ilk adım öğrenme ve sosyal yönünün yanı sıra duygusal açıdan da bir çağın başlangıcı demektir. İlkokul eğitimi "temel eğitim" olarak tanımlandığına göre, bu dönem birçok alanda temellerin atıldığı çok önemli bir dönem olmaktadır. Bu önemli...
  3. Çocuk Okul Sağlığı

Çocuk Okul Sağlığı

sağlıklı bir çevremiz olması için okulumuzda ne gibi çalışmalar yapabiliriz İnsan yaşamı içinde okul çagı neden özel bir dönemdir? Okul çağı çocukların büyüme ve gelişme dönemidir. Bu dönemde erken fark edilen büyüme-gelişme bozukluklarının önüne geçmek daha kolaydır. Okulda çocuklar toplu halde bulundukları için bulaşıcı hastalıkların görülme ve yayılma hızı daha fazla olabilir, ancak toplu...
  4. Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız?

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız?

merhaba kızlar Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız?
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş