gebe
  1. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Okula gelen müfettiş

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında CanSimidi tarafından paylaşıldı.

müfettiş fıkraları 8. sınıftayken okulumuza müfettiş gelmişti. Dersimiz Türkçe ve biz öykü nedir falan onları işliyoruz. Ben de sınıfın en çalışkan öğrencilerindendim ve sınıf başkanıydım. Öğretmenimiz beni çok severdi, başkan aşağı, başkan yukarı. Neyse biz biraz konu işledik sonra müfettiş soru sormaya başladı. Tahmin edin kimi kaldırdı:) Tabiki bendenizi. Öykü nedir diye sordu bana. Bende çıt yok. Söyliyim diyorum söyleyemiyorum. Dondum kaldım resmen. Bana aklınca ipucu falan veriyo. Ben de içimden biliyorum da bi de söyleyebilsem diyorum. Neyse başka biri parmak kaldırdı, cevap verdi. O günden sonra öğretmen eski öğretmen değildi. Benim yüzüme bile bakmadı ve her derste bana laf çarpıtmaya başlamıştı. Ayrıca beni çekemeyenler de mutlu oldular.O günlerde çok üzülmüştüm.

2. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar üzüldüqünü dhmin edebiliorum cnm.buna bnzer bir olayıda bn yaşadım..
    kşke hocanın yanına qdipte bi acıklama yapsaydn bildiqim halde sölüyemedim özür dilerim felan.yada müfettişe biliorum ama acıklayamıorum felan deseydn belki hocan sana o kadar kızqın olmucaktı bnce:)

Okula gelen müfettiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatandaş Gizli Müfettiş Oluyor

Vatandaş Gizli Müfettiş Oluyor

Vergi iadesi kalkınca vatandaş fiş almaktan vazgeçti, gelirler düştü. Maliye fiş denetimi yapmak için 'gizli alışveriş timleri' kuruyor. Bir yeni uygulama da 'fahri müfettişlik.' Vatandaş, vergi memuru gibi denetim yapacak Maliye Bakanlığı, vergi iadesinin kalkmasının ardından vergi gelirlerinde gözlenen düşüşü azaltmak için tüketici ya da tüccar gibi alışveriş yaparak vergi kaçırılıp...
  2. öğretmenin gözünden müfettiş!!

öğretmenin gözünden müfettiş!!

Arkadaşlar biz öğretmenler olarak nasıl bir müfettiş görmek isteriz? Müfettişlerimiz öğretmeni 20 dakikalık bir sürede bir yıllık çalışmasını ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor.Sınıfın en çalışmayanını bulup bu beş öğrenciyle öğretmene not vermesi ne gariptir ama gerçektir.Kendileri bu meslekte bu kadar çok başarılı mıydı ki müfettişliği seçtiler.Bir an önce öğrencilerden kurtulup...
  3. Dizi Setlerine Müfettiş Baskını

Dizi Setlerine Müfettiş Baskını

Dizilerde Avrupa standartlarına uyucak kızlar... Dizi sektörü çalışanlarının 'yerli dizi yersiz uzun' isyanı Çalışma Bakanlığı'nı harekete geçirdi. Bakanlığın çalışma şartlarını araştırması için görevlendirdiği 2 müfettiş İstanbul’da setleri mercek altına aldı Geçen 24 Aralık'ta Senaryo Yazarları Derneği'nin (SENDER) Taksim Meydanı'nda yaptığı "Yerli Dizi Yersiz Uzun" sloganlı...
  4. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş