gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okula Niçin Gelinir?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sohbet etmek için Devamsızlık yapmamak için Bos zamanları değerlendirmek için
    Renkli kazakları göstermek için
    Sınıf mevcuduna katkıda bulunmak için
    Öğretmenlere günaydın demek için
    Sıraların üstüne resim çizmek için
    Derslerde uyumak için
    Erken kalkmak sağlığa yararlı olduğu için
    Kantin bütçesine katkıda bulunmak için
    Okulun geç kağıdı stokunu bitirmek için
    Fal bakmak için
    Teneffüse çıkmak için
    Defile yapmak için
    Fıkra anlatmak için
    Okul çıkısında Kadıköy'e gidebilmek için
    Sınıfı azdırmak için
    Öğretmenleri sinir etmek için
    Uzun eşek, para maçı...vs. oynamak için
    Sevgili bulmak için
    Sınıftakilerle dalga

Okula Niçin Gelinir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşçılık Okulu...

Aşçılık Okulu...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. niçin ağlıyorsun ?

niçin ağlıyorsun ?

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" oldu. Küçük çoc...uk büyüdü...
  3. Niçin Yaşıyoruz?

Niçin Yaşıyoruz?

Allah’a ve ahirete inanmadan! Sonu sıfır olan dramatik bir sahne den, kabus yaşanan bir rüyadan başka anlamı olmayan hayatı, TÜM ZORLUKLARINA rağmen yaşamanın anlamlı bir iş olduğu söylenebilirmi? Hayata anlam kazandırıp yaşamı yaşanmaya değer kılan, inancı inkar eden kimselerin hayat adına makul ve mantıklı bir beklentileri yaşam için nedenleri olabilirmi? Nedenleri olmayan...
  4. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş