gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okulda deprem anında neler yapılması gerekiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yakında okul açılacak ta ben adanada oturuyorum biliyorsunuz dün burada bi deprem oldu :S Okuldayım diyelim ki deprem oluyor neler yapmam gerekiyor. ( Allah korusunda hani diyelim ki oldu ) Bilgi için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Okulda deprem anında neler yapılması gerekiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deprem Anında Bilinenlerin Aksine...

Deprem Anında Bilinenlerin Aksine...

DEPREM ANINDA... Adım Doug Copp. Dünyanın en tecrübeli kurtarma birimi Amerikan Uluslararası Kurtarma ekibinin Kurtarma şefi ve afet olayları müdürüyüm. Bu makaledeki bilgiler bir deprem anında hayat kurtaracaktır. Içinde 20 maket (mannequis) olan bir okulu ve evi yıktık. On maket 'çömel ve korun' metodunu uygularken, 10 maket 'hayat üçgeni' metodumu uyguladı. Tasarlanmış yıkımdan sonra...
  2. okul seçerken nelere dikkat etmem gerekiyor

okul seçerken nelere dikkat etmem gerekiyor

( 21 Eylül 2004 - PSİKOLOJİK DANIŞMAN DİLEK KIRCAOĞLU SOETAN ) 0-6 yaş döneminde bir çok alanda temeller atıldığı için, burada alınacak bilinçli kararlar, çocuğun öğrenim yaşantısı ve diğer pek çok alanlardaki yazgısını belirleyeceğinden oldukça önemlidir. Bu nedenle çocuğumuzun gideceği okul öncesi eğitim kurumunu (veya ilkokulu) seçmek anne baba için oldukça önemli bir konudur. OKUL...
  3. Depreme dayanıklı ev için yapılması gerekenler

Depreme dayanıklı ev için yapılması gerekenler

Sağlam bir ev almanın püf noktaları Ev almak için doğru zaman olduğunu düşünüyorsanız alacağınız evin sağlamlığı hakkında doğru soruları sormanız gerek. Profesyonel bir yardım almadan önce evinizi çıplak gözle değerlendirebilirsiniz. İşte sağlam bir ev alırken sorulması gereken sorular. Konut kredisi faizlerinin düştüğü, ipoteğe dayalı ödeme sisteminin geldiği şu günler, başını sokacak bir...
  4. okuldaki deprem

okuldaki deprem

hatırlayanınız vardır elbet okulların ilk açıldığı gün deprem olmuştu.... din dersindeydik;deprem oldu hepimiz panik içindeyiz ne yapcaz derken hoca bizi sakinleştirmeye başladı sakin olun çocuklar geçti çocuklar derkeeeeennnn bi baktık hoca bizden önce fırlayıp kaçtı sınıftan :laugh::laugh::laugh: ertesi gün hatırlatıyoruz hocaya hocada tık yokkkk....:dil:
  5. güzel  eğlenceli  okul  anım :)

güzel eğlenceli okul anım :)

Arkadaşlarla ortaouklda iken okulun son günlerinin olması ve havanın sıcak olması nedeni ile kaçma kararı almıştık.Okulda da sıkı bir disiplin hakim Sınıfın penceresinden okulun arkasına çantalarımız atmış tenefüste arkaya saklanıp ders başlayınca çantalarımızı alıp kaçacaktık. ta ki okulun penceresinden çantaları atarken müdür yardımcısı görene...

Sayfayı Paylaş