gebe
  1. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3

okulda saç kesen hoca

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında little_girl tarafından paylaşıldı.

yardım bizim okulda saç konusunda kurallar çok ssıkı hocalr uzun saça asla tahammul edmyolardi kızlara bile uzun saç yasak ben anca yazlari uzatabiliydm şimdi bi kersinde okula yeni bi çocuk gelmisti geçen ve bunun eski ookulnde böle sorun yokmus bu bi geldi upuzun saçlar kulaklara kadar rikiy martin küpe falan herkes waaww oldu sonr sinifimizin inegi akifi musa hoca ile biseylre knusurken gördüm derken ne oldugunu anlamadigimizz bi sekilde musa hocayi en bi hayvani sekilde zincirinden bosanmis gibi kosarken gördük nereye dogru kostuguna baktik ve o yeni gelen çocuga sirti dönükken uaçn tekme atti çocuk kizlarla konusuyodu rezil oldu ilk günden ve hoca gözü dönmüs bi sekilde çocugun saçlarini ekmek biçagiyla kesti herkes firar oldu ve ertsi gün velisi geldi çocugunn musa hocada oglun bu tiple buraya gelemezlan diye bagirarak cocugun babasinada ekmek bicagi çekti imza toplayip attirmayi düsünüyorz simdi musa hocayi ama yeterli olurmu bu ne öneriyosunuz arkadaslar

papattya bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kısım ohaa yaa neyle besleniyon sen hahaha bi öğretmen nasıl uçan tekme atar nasıl bıçak çeker yahahahah allahım yaratıyonn bari gözet kurban olam hahaha

kartanesi., ASİMELEK ve EnCey bunu beğendi.
  3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Hahaha bıçaklar favorimiz ekmek bıçağı hemde hahaha

mercimek tanemm ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bence sen saçlarınıda kazıt ki aynısı başına gelmesin hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ayy kaç gündürr kopum yaa vışşş heee şökteyimmmmhahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. AnjelikaFB

AnjelikaFB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    milli egıtıme ve ulasabıldıgınız her yere bu olayı anlatan bır dılekce yollayın bence. sadecem ımza toplamakla olmaz. boyle hayvanlar okullarımızda hoca olarak kalmayı bırak hoca sıfatını bıle almamalılar !!

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    aynen yaaa neymiş o öyle öğretmen demeye dilim varmıyo hayvanmı o yaa hahaha :D:D ekmek bıcağı ve ucan tekme hay Allahım mm ne günlere kaldık kimlere emanet olacak bu cocuklar

8. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    ya inanamıyorum gerçektenmi tühhhh yazık o çocuğa sanada çabuk kaçın o okuldan hahaha sen ne diyosun ya iyice kafayı sıyırdın laf olsun diye konu açıyosun hep ön plandada ekmek bıçağı ne tesadüfse artık hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    ama nedense bize cavap veremiyorsun hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

vay anasını sizin hoca siyah kuşak sahibi falan sanırım uçan tekmeler atabildiğine göre.bide tek derdi yeni gelen çocuğun saçının uzun olmasımı? vay anasını.sende anca böyle bir okulda okursun zaten hahaha.dershane olay yurt olay ev olay okul olay.varmı olay geçmeyen bir mekan? olmaması mümkün değil çünkü baştan aşağıya olay sensin little girl hahaha

EnCey, geveze ve CeMoŞ bunu beğendi.
  11. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    bişey diyim mi bizde okuduk herhalde sen sorunlu bi hastasın ne ekmeği bıçağıymış arkadaş ya ekmek bıçağı nerde sen orda hahaha müdürler de izin verio zati makas yok ama ekmek bıçağı var veliye karsı ekmek bıçağı çekio kızım de get başımızdann ya yuuhh yani bu kadarda atmasyon olmaz yaa :sinirli:

@papatyam@ ve CeMoŞ bunu beğendi.
  12. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    hahahaha cok guldum kizlar hocan cok akiliymis ekmek bicagiyla sacmi kesilirmis . O istesede cocugun sacini kesemez .hahahaha bari makasla gelseydi okdr cok yorulmazdi.hahahaha ogrtmenin cuneyt arkin flimlerini cok seyrediyordur. kiz litle gril sen iyimisin tatlim uydurukdan hikayeler yaziyosun bizimm yorumlarimiza bakip guluyosundur eminim :D:D

13. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bu kızın klasikleri artık bu uçan tekmeler, ekmek bıçakları, zincirler bilmem neler falanlar filanlar :D:D

Allah yardımcın olsun canım ne diyim yani :D:D İşin zor senin :hhh:

seerose bunu beğendi.
  14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sizin okulda iyiyimis gercekten,birde anlatim bozuklugun olmasa iyi hikaye olur yazdiklarin.

15. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ayy mekanımıza gelem bi dnleneym dedm ne bu atraksiyon! ekmek bıçakları dedeler ve uçan tekmelerle dolu bilim kurgu fragmanları' ve türkiyenin yeni yeteneği,senaryolarıyla LITTLEEE!

Allah'ımmmmm kopuyorum ayyyy hahaha hahaha hahaha

okulda saç kesen hoca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  2. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)
  3. 2012 Okul Saçı Modelleri

2012 Okul Saçı Modelleri

2012 okul saçı modelleri saç modelleri saç modası okul saçı modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şimdiki kızlar okulamı gidiyorlar yoksa sahneyemi çıkacaklar hiç anlamıyorum :D:D valla makyajdan tut SAçlar fönlü bilmem neli görünce okulamı gidiyorlr yoksa az sonra sahneyemi çıkacaklar ayırt edemiyorum :D:D oysa ne kadar güzel saç modelleri var. "ama asicim ben hep...
  4. okulda Saç kesimi

okulda Saç kesimi

bizim okulda kurallar çok sıkı hocalr uzun saça asla tahammul edmyolardi bi kersinde okula yeni bi çocuk gelmisti bunun eski ookulnde böle sorun yokmus bu bi geldi upuzun saçlar kulaklara kadar küpe falan herkes waaww oldu sonr sinifimizin inegi akifi musa hoca ile biseylre knusurken gördüm derken ne oldugunu anlamadigimizz bi sekilde musa hocayi en bi hayvani sekilde zincirinden bosanmis...
  5. 2013 Okul saç modelleri

2013 Okul saç modelleri

Bu konu; 2013 okul saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bakımlı ve güzel saçlara sahip güzel meleklerimiz için birbirinden güzel okul saçı modelleri yayınlıyorum. Artık okullarda saç modelleri isteğe göre tercih edilebiliyor ancak bizim şuan yayınlayacaklarımız daha çok liseli ve üniversiteli genç kızlar için uygun olacaktır :tik: Bu güzel modelleri aslında günlük yaşantımızda da...

Sayfayı Paylaş