gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

Okullar açılıyoooorrr

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Okula giden çocuğu olan ve öğrenci olan meleklerimiz 2012 2013 eğitim ve öğretim yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun yine yorucu bi eğitim yılı bizi bekliyo hepimize Allah güç kuvvet versin çocuklarımıza verilen performans ve proje ödevlerinde başarılı olmamız dileğiyle hahahah

Asena_Sule ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    allah biz velilerede güç kuvvet versin bizde çocuklarla okula gidiyoruz sankiii :D:D

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    öğrenmenin yaşı vakti yoktur çocuklar sayesinde anne babalarda bişeyler öğreniyorlar ..Allah kolaylık versin sizlere heheh nar hele sana...

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yahu ne öğrenecem iki iki dört ederimi hahaha

Asena_Sule bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    cemoş öyle deme çocuklarla birlikte ünüversiteyi bile kazanırsın valla

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bak orası doğru bu gidişle bende uniye giderim hahahaha

Okullar açılıyoooorrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chicago Okulu

Chicago Okulu

Chicago Üniversitesi'nde kurulan bir ekonomi okuludur. Bu okulun bir numaralı temsilcisi Milton Friedman'dır. Daha önce Chicago Okulu ifadesi üniversitenin siyaset bilimi ve sosyoloji konularında ün yapan öğretim üyeleri için kullanılıyordu. Chicago Ekonomi Okulu'nda piyasa ekonomisinin en kuvvetli savunucuları toplanmıştır. Rekabet koşullarının muhafaza edilmesini ve monopolcü eğilimlerin...
  2. Aşcılık okulu

Aşcılık okulu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşçılık Okulu...

Aşçılık Okulu...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş