gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Okullar bugun aciliyor dikkat!

Konu, 'Çöplük' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

okullar bugun aciliyor okullar aciliyor okullar basladi trafik sorunu dikkat edilmesi gerekenler konulari burada melekler
    Sevgili Melekler
    Yeni eğitim-öğretim yılında okullar bugün aciliyor. Yaklaşık 16 milyon öğrenci ve 700 bin öğretmen, 3 ay süren yaz tatilinin ardından tekrar okullarina baslayacaklar:D
    Milli Eğitim Bakanlığı, 2011-2012 eğitim-öğretim yılında öğrenci ve öğretmenlere toplam 204 milyon 275 bin 661 ders kitabını ücretsiz dağıtacakmis. Okullara dağıtımı devam eden ders kitapları okulların açılacağı 19 Eylül’de sıraların üzerinde hazır bulunacakmis,
    Bu telas icinde ozellikle okula yeni baslayacak cocuklar icin cok onemli bir uyari yapildi, evden cikmadan once trafik yogunlugunu goze almalarini cikis saatlerini buna gore ayarlamalarini ayrica mumkunse trafigi azaltmak adina toplu tasima araclarini kullanmalarini onerdi...

nese355 bunu beğendi.
  2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Bütün çocuklarımıza hayırlı ve başarılı ders yılı diliyorum:)

3. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Amin abla tum ogrencilere basarilar:D

Okullar bugun aciliyor dikkat! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Fobisine Dikkat !

Okul Fobisine Dikkat !

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Zahmacıoğlu, okula yeni başlayacak çocuklar konusunda ailelerin kararlı davranması gerektiğini vurgulayarak “Anne babalar kararlı olmalı. Genellikle bu tip sorunlara, kararları sürekli çocuğa soran, ya da çok özgürlükçü davrandığını söyleyen ailelerde daha çok rastlanıyor” diyor. Eylül ayı yine pek çok...
  2. Okul kantinlerine dikkat

Okul kantinlerine dikkat

Türk Eğitim-Sen’in okul kantinleri ile ilgili yaptığı anket, kantinlerde sağlıksız yiyeceklerin satıldığı, zehirlenmelerin yaşandığı ve kantinlerin denetlenmediğini ortaya koydu. Ankete göre okul kantinlerinde satılan ürünler fahiş fiyatlarla öğrencilere satılıyor. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, okul kantinleriyle ilgili yaptıkları anket sonuçlarını açıkladı. Türkiye genelinde 3...
  3. okullar açılıyor veliler dikkat

okullar açılıyor veliler dikkat

Tatil sonrası anne ve babalara çok iş düşüyor.Onların okula başlamasıyla velilerinde düzeni değişiyor...İşte okula uyum sürecinde velilerimize düşen görevler:) Tatil dönemi bitiyor ve okul dönemi başlıyor. Okul alışverişleri, dersler, ödevler, servisler… Hem çocuklar hem de aileler için heyecanlı bir süreç. Yaz tatiliyle birlikte esneyen uyuma saatleri, eğlence ve oyun zamanları yakında...
  4. okul çağı hastalıklarına dikkat

okul çağı hastalıklarına dikkat

Çocuğunuz anaokuluna başladıysa bu hastalıklarla karşılaşabilir...Sadece anaokulu da değil...Kreş ,ilköğretim...v.s....Toplu bulunan yerlerde bu sorunlara sıkça rastlanıyor..Doğruyu söylemek gerekirse hasta olmadıkları gün yok gibi...Tam iyileşirler,arkadaşı hasta olur tekrar başa dönülür...Tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Anaokulu döneminde çocuklarda üst solunum yolu (soğuk...
  5. Bugün İnternete Dikkat Uyarısı....

Bugün İnternete Dikkat Uyarısı....

İnternet Virüsleri İnternet Virüslerine Karşı Dİkkat Her an tehdit eden internet virüsleri yine iş başında...İnternete Dikkat diye ABD den uyarı geldi...Bakalım bunların sonu nereye varacak...İşte haberin detayları.. Virüs bulaştığı düşünülen DNS sunucuları etki geçene kadar kapatılacak. 'DNS Changer' adlı virüsü yayan 6 kişilik hacker çetesini geçen yıl yakalayan FBI, bu virüsün...

Sayfayı Paylaş