gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okullar hafta sonları halkın hizmetine açılacak melekler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hafta sonu okulları Okullar hafta sonları halkın hizmetine açılacak
    Sevgili Melek'lerim Zaman Gazetesi'nde yer alan yazıya göre artık okullar hafta sonu halkın hizmetine açılacak ve mahalle sakinleri okullarda eğitim görebilecek tabi isterlerse :)

Milli Eğitim Bakanlığı okulların daha fazla etkin kullanılmasını sağlamak için harekete geçti.Artık okullar eğitim saatleri dışında hafta sonları ve yaz aylarında halkın hizmetine açılacak.Okuldaki Sınıflar, kütüphaneler, bilgi teknolojileri sınıfları ve konferans salonları, mahallelinin ihtiyacına göre kullanılacak. Böylece meslek, sanat ve hobi içerikli tüm kurslar ile okuma yazma kursları gibi etkinlikler okullarda yapılabilecek. Belediye personeline hizmet içi eğitimler verilecek. Öğrencilerle birlikte yetişkinlere yönelik bilgisayar ve dil kursları açılabilecek. Milli Eğitim Bakanlığının Okullar Hayat Olsun adlı proje ile iki bakanlık ve belediyelerin katılımıyla okulların topluma açık yaşam merkezlerine dönüştürülmesi hedefleniyor.

Okullar hafta sonları halkın hizmetine açılacak melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okullar 1 Eylül 2008 Pazartesi günü açılacak

Okullar 1 Eylül 2008 Pazartesi günü açılacak

Geçen sene başlayan uygulama bu yıl da devam edecek. Okullar bakın ne zaman açılacak? Okul öncesi eğitime ve ilköğretim 1. sınıfa yeni başlayacak öğrenciler için okullar 1 Eylül 2008 Pazartesi günü açılacak. Milli Eğitim Bakanlığının "İlköğretim 1. sınıflar ile ana sınıflarına başlayacak öğrencilerin okul korkularını yenmelerini ve okula uyumlarını sağlamak" amacıyla 2006-2007...
  2. 2011 Okullar Ne zaman Açılacak

2011 Okullar Ne zaman Açılacak

okullar ne zaman açılacak, okul açılış tarihi, 2011 açılışı,2011 - 2012 Okulların Açılış Tarihi Eveeet yakında okullar tatil olacak arkadaşlarım. Peki çocuklarımız 2011 yılında okullarına tam olarak hangi tarihte başlayacaklar ? Milli Eğitim Bakanlığı 2011 yılında okulların 12 Eylül Pazartesi Günü açılacağını duyurdu ise de arkadaşlarım, bu yıl okullar 19 EYLÜL 2011 TARİHİNDE açılacak....
  3. Okullar 2012 - 2013 Ne Zaman Açılacak

Okullar 2012 - 2013 Ne Zaman Açılacak

2012 - 2013 Eğitim ve Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak Okullar 2012 - 2013 Ne Zaman Açılacak Merhaba Sevgili melek'ler, bu yazımızda öğrencilerin merak ettiği bir konuya değiniyor ve 2012 - 2013 eğitim öğretim yılında okullar ne zaman açılacak bilgilendiriyoruz:) 2012-2013 eğitim-öğretim yılı, 17 Eylül 2012 Pazartesi günü başlayacaktır. İlköğretim okulları 1. sınıflar 10 Eylül 2012...
  4. Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013 yılları eğitim ve öğretim yılı ne zaman başlıyacak bu konuda bilgi verecek bir arkadaş bekliyorum :)
  5. 2012-2013 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak ?

2012-2013 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak ?

2012 2013 Okulların Açılış Tarihi Okullar Ne Zaman Açılıyor 2012 Sevgili melekler, okulların açılmasına sayılı günler kala hala tatilin rehavetinden çıkamayan ve Okullar Ne Zaman Açılıyor 2012 henüz henüz merak etmeye başlayan genç meleklerimiz ve melek annelerimizde sayın misafirlerimiz için 2012 2013 Okulların Açılış Tarihi bilgisini veriyoruz. Şimdiden derslerinizde başarılar...

Sayfayı Paylaş