gebe
  1. e_bi

e_bi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında e_bi tarafından paylaşıldı.

Merhaba, 7 yaşında bir kızım. Okullar tatil oldu ve İş yerinden izin alamıyorum. Derslerinde yardımcı olacak bir ablaya ihtiyacım var. Güvenilir bir yardımcı abla istiyorum. çok acil!!!

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bulunduğunuz şehri de yazarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz.

3. e_bi

e_bi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul da ikamet ediyorum. kızım 7 yaşında. ben de avukatım. 15 günlüğüne yardımcı abla arıyorum. Unisbul.com diye bir site buldum. öğrenci temin ediyorlarmış.Öğrenci olmaları bir bakımdan iyi gibi geldi. çünkü kızımın ingilizce öğrenmeye başlamasını da istiyorum. iyi ingilizce bilen bir abla temin edeceklerini söylediler. eğer memnun kalırsam okullar açılınca da sadece okul çıkışlarında ders çalıştırması için devam edebilirim. biraz daha mı araştırayım? 1 ay dır sormadığım arkadaşım, forum kalmadı. siz ne dersiniz?

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu konuda hemen karar verme derim sonuçta kimseyi tanımıyorsun ne bileyim en azından tanıdığın bir ortamdan yada bildiğin bi yerden olması bana daha mantıklı geldi ..

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bencede tanidin biri daha iyi olucak

6. e_bi

e_bi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şirket Kurumsal. Güveniyorum aslında. Az önce de aradım. çok iyi ingilizce bilen marmara, boğaziçi, istanbul gibi üniversitelerden öğrenci oyun ablaları olduğunu söylediler. Bugün birisiyle görüşeceğim. unisbul.com un internetteki yorumlarını da okudum. iyi yorumlar yapılmış. Görüşeceğim adaydan sonra size haber veririm:)

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    iyi bakalım hayırlısı..

8. e_bi

e_bi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meraba.. Ben ilkokul ögrencilerine her drrstten yardimci ögretmenlik yapiyorum 7 yildir oldukca fazla referansim var ogrencilerimle iletisimimde cok iyidir.. İhtiyac duyarsaniz iletisime gecelim 05063148378

11. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun bende bakıyordum.

Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'da okullar yarın tatil

İstanbul'da okullar yarın tatil

İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 85'inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında yarın ilk ve orta öğretim okulları tatil edildi. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, yaptığı açıklamada, 6 Ekim'in İstanbul'un kurtuluş yıl dönümü olduğunu belirterek, bu nedenle okulların bir gün tatil olduğunu bildirdi. Özer, ancak okul yöneticileri ile Vatan Caddesi'nde yapılacak törene katılacak...
  2. Bazı illerde okullar tatil oldu

Bazı illerde okullar tatil oldu

Karakış tüm yurdu etkisi altına aldı. Ama bazı illerde hayatı durdurdu. Okullar tatil oldu. Bugün okula gidilmeyecek iller ve ilçeler ise şöyle; Doğuda kar yağışı tam gaz devam ediyor. O yüzden bugün bazı illerde okullar tatil oldu. ANKARA: Ankara'nın Polatlı ve Haymana ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim ve liselerde bugün eğitim ve öğretime ara verildi. Yapılan...
  3. Okulların Tatil Olduğu İller

Okulların Tatil Olduğu İller

Kar yurtta etkisini sürdürüyor. Okuların bugün yani Cuma günü tatil olacağı iller ise şöyle: YÜKSEKOVA: Yüksekova'da yoğun kar nedeniyle Cuma günü okullar tatil edildi. Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Anuş, yoğun kar ve tipi nedeniyle Yüksekova İlçe merkezine bağlı köylerde bir gün süreyle okulların tatil edildiğini söyledi AĞRI: Ağrı ilçeleri Taşlıçay, Hamur, Doğubeyazıt, Eleşkirt,...
  4. Okullara 'seçim tatili'

Okullara 'seçim tatili'

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 30 Mart Pazartesi günü okulların 1 gün tatil edildiğini bildirdi. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 29 Mart yerel seçimlerinde öğretmenlerin çoğunluğunun görevli alması ve okul binalarında oy kullanılacak olması nedeniyle, eğitim-öğretime hazırlıklar hemen tamamlanamayacağı için 30 Mart Pazartesi günü...
  5. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul yardımcı olun

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul yardımcı olun

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul Selam arkadaşlar sizden 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması hakkında online bilgi istiyorum bana 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş