gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okullara akıllı tahta ne zaman gelecek

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Okullara akıllı tahta ne zaman gelecek arkadaşlar Okullara akıllı tahta ne zaman gelecek biliyorsanız lütfen yazın yaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Milli Eğitim Bakanı Bakanı Ömer Dinçer şimdiye kadar 200'e yakın akıllı tahtanın üretiminin yapıldığını ifade etti. Ayrıca Dinçer; ''İnşallah Nisan ayının 15'inde de Türkiye'de seri olarak üretimine başlanacak. İhaleyi alan firma kendi fabrikasında üretim bandı kuracak, seri olarak üretmeye başlayacak. Hem Türkiye'nin ihtiyacını karşılamak hem de yurtdışına satmak için hazırlık yapıyorlar'' dedi.

Dinçer; 200 okulda akıllı tahta kullanımına başlandığı ve en kısa sürede tüm okullara akıllı tahta dağıtımının tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

Okullara akıllı tahta ne zaman gelecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı Tahta

Akıllı Tahta

akıllı tahta fal akıllı tahta falı fali falı bak fal tahtası Öğretmeni daha aktif kılan sistem sayesinde, ders konuları görsellikle zenginleşirken, öğrenciler hakkındaki her türlü istatistik ise öğretmen tarafından kolayca tutulabiliyor. Akıllı tahtaların satışını yapan şirketin Adana Bölge Müdürü Cem Sayılkan, İngiltere, Almanya ve ABD'de eğitimin kalitesini artırmak amacıyla yaklaşık 10...
  2. ne zaman geleceğini hiç söyleme............

ne zaman geleceğini hiç söyleme............

NE ZAMAN GELECEĞİNİ HİÇ SÖYLEME... Kapı çalar...Sabahın erken saatlerinde. Açarsınız. Sütçünüzdür gelen. Sütçünün litreliğinden kabınıza dökülen beyazlıkta sabahın güzelliğine kavuşursunuz. Gözünüzde pırıl pırıl bir sabah kahvaltısı canlanır. İçinizden "Bugün kahvaltıyı bahçede yapalım" diye geçirirsiniz. Kapı çalar... Gelen postacıdır. Kucağında büyükçe bir paket. Uzattığı kağıda...
  3. Fatih Projesi Akıllı Tahta

Fatih Projesi Akıllı Tahta

Fatih Projesi Akıllı Tahta hakkında bana merak edilen tüm bilgileri yazın arkadaşlar neymiş bu Fatih Projesi Akıllı Tahta bende bir öğrenim:S
  4. 2013 Mondeo Ne Zaman Gelecek

2013 Mondeo Ne Zaman Gelecek

2013 Mondeo Ne Zaman Gelecek haberi yada bilgisi olan varsa lütfen yazsın bu sayfaya
  5. rihanna istanbula gelecekmiş ne zaman ?

rihanna istanbula gelecekmiş ne zaman ?

Rihannaya bayılıyorum ve Türkiyeye geleceğini İstanbulda konser vereceğini duryu mdoğrumu haber ne olur doğru deyin :D Ne zaman geliyormuş ?

Sayfayı Paylaş