gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün ? Kızımın çok devamsızlığı oldu dahada olacak gibi acaba Okullarda Devamsızlık Kaç Gün ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okula Başlama Yaşı Kaç

Okula Başlama Yaşı Kaç

Okula Başlama Yaşı Kaç oldu? arkadaşlar duydunuz mu haberiniz var mı okula başlama yaşı düştü ama kaç oldu onu unuttum işte :S
  2. Kaç Gün Devamsızlığı Olan Sınıfta Kalır

Kaç Gün Devamsızlığı Olan Sınıfta Kalır

Okulda Devamsızlık Kaç Gün Kaç Gün Devamsızlığı Olan Sınıfta Kalır Rapaorlu ve Raporsuz Devamsızlık Süresi Kaç Gün Bir misafirimz sormuş, okulda devamsızlık günü kaç gün diye, biz< de bu konuda bir araştırma yaptık ve okullarda devamsızlık günlerini konu aldık Melek'ler. Lise öğrencilerin 20 gün normal, 25 gün de raporlu olmak üzere toplam 45 günlük devamsızlık hakkı vardır....
  3. Lise Son Sınıf Öğrencilerinin Devamsızlık Hakkı Kaç Gün ?

Lise Son Sınıf Öğrencilerinin Devamsızlık Hakkı Kaç Gün ?

lise son sınıf devamsızlık hakkı 2012 lise son sınıf devamsızlık hakkı Geçtiğimiz hafta yapılan ygs sınavının ardından lise 4 öğrencilerini üzecek bir karar MEB Ömer Dinçer'den geldi melekler . Haber şöyle.. 20 günü özürsüz ve veli izniyle 25 gün özürlü olmak üzere toplam 45 gün devamsızlık yapabilen son sınıflise öğrencileri şimdi sadece 20 gün devamsızlık yapabilecekler. Eğitimi...
  4. Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün bu konuda bilgisi olan var mı? Okullarda Devamsızlık gün hakkı kaç gün yani kaç günden sonra etkiliyor sınıf geçmeyi lütfen cevap verin!
  5. 2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 devamsızlık sınırı, devamsızlık bilgileri 2013-2014, 2013-2014 devamsızlık en fazla kaç gün Sevgili melekler, Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapıldı. 2013-2014 eğitim öüretim yılının başlamasına bir hafta kala bazı açıklamlarda bulunan Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, yönetmelik değişikliğiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaöğretimle...

Sayfayı Paylaş