gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Okullarda Idareciler Nasil OlmalI?

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

İletişim Bilen,yöneticilik Vasıflari Olan,liderlik Vasıflari Olan ... Tabi Bu Liderlik Vasıflari Negatif Liderlerde Olanlara Benzemeyen,kendi Biriminde çalişan Arkadaşlarının Sorunlarini çözmek için Var Gücü Ile çaba Gösteren, Bunun Için Amirlerinden Okulu Ve Personeli Için Gerekli Imkanlari Isteyen,
    Amirlerine Yağ Yakarak , Koltuk Sevdalısı Olmayan,eğitimi Seven , Toplumla Velilerle Işbiriliği Içinde Olan,toplumunun Ve Eğitimin Ilerlemesi Için Toplumdaki Bireylerede Gerekli Seminer Ve Eğitimi Veren ,
    Personelini Yeri Geldiğinde Koruyan,bir Ana Gibi,yeri Geldiğinde öğretmenin Gelişimi Içinde Ona Rehberlik Edebilecek,neşeli ,güler Yüzlü , Açik Sözlü,mert,
    Kisaca Koltuğumu Kaybederim Korkusu Yaşamayan Her An Koltuğu Birakacakmışcasına Eğitime Dört Elle Sarılan :)

Bu saydıklarımı yapanı, ne bakanlık, ne sendikalar, ne de öğretmenler müdür yapmaz, yapmıyor!!!!

Okullarda Idareciler Nasil OlmalI? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrencilerin okul sıralarında oturuş şekilleri nasıl olmalıdır?

Öğrencilerin okul sıralarında oturuş şekilleri nasıl olmalıdır?

Öğrencilerin okul sıralarında oturuş şekilleri nasıl olmalıdır? Öğrenciler genelde masa üzerine dayanarak ders dinlemeyi alışkanlık haline getirir. Ancak çocukların en azından ders dinlerken arkalarına yaslanmaları ve dik oturmaları sağlanmalıdır. Teneffüslerde ise öğrenciler sıralarında oturmak yerine kalkıp dolaşmalıdır. Ara sıra yapılacak basit sırt egzersizleri de bir sonraki dersin...
  2. Okul Öncesi Eğitim Kurumları Nasıl Olmalıdır?

Okul Öncesi Eğitim Kurumları Nasıl Olmalıdır?

okul öncesi eğitim nasıl olmalı sanat eğitimi nasıl olmalıdır okul öncesinde sanat eğitimi olmalıdır resmi Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında Bulunması Gereken Nitelikler Çocuğu okul öncesi eğitim çağına gelen her anne-baba, okul seçimini nasıl yapacakları, neleri ölçüt olarak alacakları konusunda pek çok tereddüt yaşar. İyi bir okul öncesi eğitim kurumu şu nitelikleri taşımalıdır:...
  3. okul öncesi eğitimde çocuğun öğretmeni kim olmalı

okul öncesi eğitimde çocuğun öğretmeni kim olmalı

anaokulu öğretmenliği puanları okulda kimler çalışır okul öncesi öğretmeni nasıl olmalı ana sınıfı öğretmenliği puanları iyi bir anaokulu öğretmeni nasıl olmalı Okulöncesi öğretmeni; çocuklara bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden sağlıklı bir şekilde gelişmeleri için, gerekli eğitimi veren kişidir. Görevleri nelerdir? Okulöncesi eğitimle ilgili olarak hangi bilgi, beceri, tutum ve...
  4. Okula yeni baslayacak cocuklar icin aile egitimi nasil olmali ?

Okula yeni baslayacak cocuklar icin aile egitimi nasil olmali ?

okullar aciliyor okula yeni baslayacak cocuklar egitimi neler yapmaliyiz aile egitimi cocuklar icin neler yapmaliyiz konulari burada meleklerim Sevgili melekler, Bilindigi uzere bu pazartesi okullar aciliyor meleklerim, ozellikle okula yeni baslayacak cocuklar icin aile egitimi nasil olmali konusuna deginmek istedik.Okul oncesi egitim cocuk icin ne kadar onemli ise,bu konuda bir o kadar...
  5. Okul Çağı Çocukları İçin Beslenme nasıl olmalı

Okul Çağı Çocukları İçin Beslenme nasıl olmalı

okulda beslenme okula giderken beslenme çocuklarda beslenme Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere çocuk beslenmesi hakkında bilmeniz gereken faydalı bilgiler aktarıyor ve okula giderken beslenme hakkında bilgiler aktarıyoruz. Yapılan çalışmalarda, yetersiz ve dengesiz beslenen öğrencilerin dikkat sürelerinin kısaldığı, algılamalarının azaldığı,...

Sayfayı Paylaş