gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okullarda serbest kıyafet uygulanmayacakmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Milli Eğitim Bakanı değişti biliyorsunuz. O zaman okullarda serbest kıyafet uygulaması da kalkacakmı? Yoksa eski karar geçerli mi olacak?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Geçtiğimiz günlerde şok bir kabine değişikliğiyle Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçe koltuğunu Nabi Avcı'ya bırakmıştı. Nabi Avcı, ilk ziyaretini yaptığı Eskişehir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ve Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir'i ziyaret etti.
    Ziyaret sırasında gazetecilerin çok tartışılan serbest kıyafet uygulamasını sorduğu Avcı, konudan hebrdar olduğunu söyledi ve ekledi:

" Milli Eğitim bürokrasisiyle tekrar bir gözden geçireceğiz. Alınan kararları, karşı görüşleri gerekçeleriyle öğrendikten sonra, daha rahat karar verebilirim" . Bu da demektirki uygulama bir kez de Avcı tarafından incelenecek.Olan deneme tahtasına dönen Milli eğitim sistemine olacak....

Okullarda serbest kıyafet uygulanmayacakmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okul Mezuniyet Kıyafetlerini gördünüz mü

okul Mezuniyet Kıyafetlerini gördünüz mü

Mezuniyet Kıyafetleri kırmızı mezuniyet elbiseleri mezuniyet kıyafetleri izmir izmir kıyafetleri kemeraltı abiye kemeraltı abiye modelleri
  2. okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

Bugün tvde haberlerde okullarda bundan böyle öğrencilerin istediği gibi giyinip okula gideceği hakkında yasa çıktığı söylendi. Hatta resmi gazetede yayınlanmış. Bu doğru mu ? Artık çocuklar serbest mi giyinecek ?
  3. artık okullarda başörtüsü serbest mi olacak ??

artık okullarda başörtüsü serbest mi olacak ??

Okullarda kılık kıyafet yönetmeliğinde değişiklik olduğu ve kız öğrencilerin isterlerse başörtüsü ile derse girebilecekleri söyleniyor. Bu doğru mu acaba?
  4. Okullarda Kıyafet Serbestliğinin Şartları

Okullarda Kıyafet Serbestliğinin Şartları

Bu konu; okullarda kılık kıyafet serbestliğpi şartları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren okullarda kılık kıyafet serbestliği ile ilgili olarak vatandaşların aklında oluşan bazı sorulara cevap olması için, kılık kıyafet serbestliği ile ilgili şartları bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz... Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı...
  5. Öğretmenler de Serbest Kıyafet Giymek İstiyor !

Öğretmenler de Serbest Kıyafet Giymek İstiyor !

Bu konu; Öğretmenler de Serbest Kıyafet Giymek İstiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni düzenlenen kanunla önümüzde ki eğitim yılından başlamak üzere artık çocuklar okullara bazı koşullara uymak şartıyla serbest kıyafetle gidebilecekler. Öğrencilere verilen bu hak karşısında aynı haktan öğretmenler de yararlanmak istiyor. Hatta bunun için küçük çapta bir eylem de...

Sayfayı Paylaş