gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Okullarda Yazılı Sınavlar Ne Zaman Kalkıyor?

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

okullarda yazılı sınavlar, yazılı sınavlar ne zaman kalkacak, yazılı sınavlar kalkacak mı
    Sevgili melekler, yazılı olsun sözlü olsun sınavlar her zaman öğrencilerin korkulu rüyası olmuştur. Özellikle yazılı sonavlarda gerilen ve heyecanlanan öğrenciler için Fatih Projesi imdatlarına yetişti diyebiliriz. Zira Fatih Projesi'nin hayata geçmesiyle birlikte sınavlarda kağıtlara veda edilecek. Ancak bu sistemin oturması 3 yılı bulacak. İşte detaylar..

yazili-sinav.jpg

Okullarda Yazılı Sınavlar Ne Zaman Kalkıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Okullar Ne zaman Açılacak

2011 Okullar Ne zaman Açılacak

okullar ne zaman açılacak, okul açılış tarihi, 2011 açılışı,2011 - 2012 Okulların Açılış Tarihi Eveeet yakında okullar tatil olacak arkadaşlarım. Peki çocuklarımız 2011 yılında okullarına tam olarak hangi tarihte başlayacaklar ? Milli Eğitim Bakanlığı 2011 yılında okulların 12 Eylül Pazartesi Günü açılacağını duyurdu ise de arkadaşlarım, bu yıl okullar 19 EYLÜL 2011 TARİHİNDE açılacak....
  2. 2012 pmyo sınavı ne zaman

2012 pmyo sınavı ne zaman

pmyo SINAKızlar Polislik Akademisi Polis Meslek yüksekokulları öğrenci adaylığı ne zaman tarihi, 2012 PMYO sınavının tarihini soruyorum teşekkür ediyorum
  3. Okullarda kravat zorunluluğu kalkıyor

Okullarda kravat zorunluluğu kalkıyor

Okullarda kravat zorunluluğu kalkıyor duydunuz mu sizde bu haber doğrumu arkadaşlar?
  4. 2012 lys sınavı ne zaman

2012 lys sınavı ne zaman

2012 lys sınavı ne zaman lütfen haberi ya da bilgisi olan varsa aranızda bana da haber etsin.
  5. mehmet ali birandın cenazesi ne zaman kalkıyor

mehmet ali birandın cenazesi ne zaman kalkıyor

Mehmet Ali Birandın cenazesi bugün mü kalkıyor?Cenazeye gitmek istiyorum, son derece üzgünüm, hepimizin başı sağolsun :(

Sayfayı Paylaş