gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Okullarda Yine Süt Dağıtılacak mı ?

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; okullarda süt dağıtılacak mı ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ilköğretim okullarında geçen sene başlatılan ücretsiz süt dağıtımı bildiğiniz gibi çeşitli yorumlara sebep olmuştu. Dağıtılan sütlerden bazı okullarda öğrencilerin zehirlenmesi spekülasyonlar yaratmıştı. Temelinde faydalı bir uygulama olan okullarda süt dağıtımı olayı bu sene de devam edecek mi diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte detaylar...

Geçen dönem okullarda dağıtılan sütler uzun bir süre büyük yankı uyandırmıştı. Çocuklara verilen süt içilsin içilmesin mi ailelerde iki arada kalmışlardı. Daha sonra yapılan açıklamalarla dağıtım yapılmaya devam edildi.

Bu senede okullarda süt dağıtımı yapılacağı ve özel okullarda da bu uygulamanın başlanacağı ancak bunun okulların 2. döneminde başlayacağı bildirildi.

Okullarda Yine Süt Dağıtılacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küs Olacak Mısın Yine

Küs Olacak Mısın Yine

Küs olacak mısın yine sessiz sedasız olacak mısın? beni unutacak mısın" oldu son sorusu... Onu ömrümün sonuna kadar unutmayacağım. Yüreğimde bıraktığı sızı hala ilk günkü sıcaklığını koruyor. Yıprandım, parçalandım ama verdiğim sözü tuttum; unutmadım... Yeni bi aşka yelken de açmadım. Sığınacak bi liman da aramadım kendime. Mavi sevdamı hırçın dalgalardan koruyacak bi adam aramadım...
  2. Çocuğum Okula Hazır mı?

Çocuğum Okula Hazır mı?

Özet: Bir çocuğun okula başlayıp başlamayacağına, 1 yıl daha anaokuluna, anasınıfına gitmesinin mi daha iyi olacağına yoksa okula başlamasının çocuk için daha uygun olduğuna karar vermek her aile için kolay olmayabilir. Bu kararı verirken anaokulu öğretmenlerinin, çocuk doktorlarının ve başlaması düşünülen okul yönetiminin fikri çok önemlidirAile bu kararı verirken çocuğunu iyi...
  3. kutu sütler zararlı mı?

kutu sütler zararlı mı?

hazır sütten yoğurt yapılırmı Reklamlara inandık, bir nesil margarinle büyüdük. Reklamlara inandık, mahallemizi kapı kapı dolaşan sütçümüzü bıraktık, marketlerden kutu süt alır olduk. Kutu süt üreten şirketler, sokak sütünün (diğer adıyla çiğ sütün) sokakta uzun süre gezdiğini, mikrop ürettiğini, sütçünün su kattığını, pis olduğunu söylediler. Kendi ürettikleri kutu sütler “hijyenik”...
  4. tablet bilgisayar okullara ne zaman dağıtılacak

tablet bilgisayar okullara ne zaman dağıtılacak

tablet bilgisayar okullara ne zaman dağıtılacak Tablet PC Öğrencilere Ne Zaman verilecek Tablet Bilgisayarlar ne zaman dağıtılacak diyen misafiriimizini sorusunu buradan yanıtlıyor ve sizlerinde bu konulya ilgili bilgi sahibi olmasını sitiyoruz Melek'ler. Tablet bilgisayarlar bugün 6 şubat 2012 de dağıtılmaya başlanıyor.. Eğitim yılının ikinci döneminin başladığı 6 şubat (bugün)...
  5. Süt İçmek Yaşlandırır mı?

Süt İçmek Yaşlandırır mı?

süt yaşlandırırmı,süt içmek erkenmi yaşlandırıyor,süt içmek yaşlandırıyormu Kemikleri güçlendirici özelliğiyle bilinen, içerdiği kalsiyum miktarı nedeniyle hamilelere, çocuklara ve yaşlılara bolca önerilen süt yaşlanmaya mı neden oluyor? Sütün kemikleri güçlendirdiğini popüler kültürden, reklamlardan ve yemek masası sohbetlerinden biliyoruz. Ama Time'dan Justin Worland'in haberine göre...

Sayfayı Paylaş