gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

okulumuzu nasıl temiz tutmalıyız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

okulumuzu ve çevreyi temiz tutmak niçin vatandaşlık görevidir

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Vatandaş olarak görevimiz ülkemizi refah toplumlar seviyesine çıkarmaktır. Bunun içinde ülkemizi geliştirmeli , ilerletmeli, her yönden çağdaş ve son derece yaşanabilir bir hale getirmeliyiz. Bir ülkenin gıptayla izlenmesi, merak edilip gezmeye görmeye gelinmesi için de temiz olması ilk sırada ki etkendir. Her vatandaş temizlik konusunda üstüne düşeni yapar, deyim yerindeyse herkes kendi kapısının önünü süpürürse de ülke pırıl pırıl , tertemiz, yaşanacak bir yer haline gelme konusunda ilk büyük adımı atmış olur. Bu yüzden çevremizi temiz tutmak vatandaşlık görevidir :)

okulumuzu nasıl temiz tutmalıyız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temiz ev kadını nasıl olunur?

temiz ev kadını nasıl olunur?

nasıl düzenli olunur nasıl temiz olunur düzenli ev olur iyi bir ev hanımı iyi hanımı Evin temiz olması beni mutlu eder.Peki siz nasılsınızdır ve temizlik konusunda püf noktalarınız var mıdır?Evinizi nasıl düzenli temiz tutarsınız? Ben çalışan biri oldugum için yemekleri akşamları yapıyorum. Mutfagı temizleyip öyle yatıyorum .Böylece sabah temiz bir mutfaga giriyorum Sabah oturma odasını...
  2. Sınıfımızı temiz tutmak için neler yapmalıyız? Sınıfımızı nasıl temiz tutarız

Sınıfımızı temiz tutmak için neler yapmalıyız? Sınıfımızı nasıl temiz tutarız

çevremizi temiz tutmak için neler yapmalıyız okulumuzu temiz tutmak için neler yapmalıyız sınıfımızı sınıfımızı nasıl tutarız okulumuzu nasıl tutabiliriz Sınıfımızı temiz tutmak için neler yapmalıyız? Sınıfımızı nasıl temiz tutarız
  3. Düzensiz Regl Olan Bayanlar Nasıl Oruç Tutmalı?

Düzensiz Regl Olan Bayanlar Nasıl Oruç Tutmalı?

oruç tutmanın şartları kimler oruç tutmalı Sevgili melekler, düzensiz reg olan bayanların nasıl oruç tutacakları ile ilgili bilgileri Diyanet'in internet sitesine sorulan bir sorudan öğreniyoruz... Soru : Düzensiz adet kanaması olan bir bayan oruçlarını nasıl tutmalıdır? Cevap : Kadınlar adet dönemlerinde namaz kılmazlar, oruç tutmazlar. Temizlendikten sonra kılamadıkları...
  4. Çocuğumu abur cuburdan nasıl uzak tutmalıyım?

Çocuğumu abur cuburdan nasıl uzak tutmalıyım?

çocukları abur cuburdan uzak tutmanın yolları,çocukların sağlıklı beslenmesi,çocuklarda beslenme nasıl olmalı,çocuğukları asitli içeceklerden uzak tutmanın yolları,çocuklarda dengeli ve sağlıklı beslenme hakkında bilgiler Çocuğunuzu abur cuburdan uzak tutmanın en etkili yöntemi, ona bu alışkanlığı kazandırmamaktır. Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için, dengeli ve yeterli beslenmesine...
  5. beyaz tene nasıl makyaj yapmalı

beyaz tene nasıl makyaj yapmalı

selam melekler beyaz tenli bir bayanım sizce benim ten rengime en iyi hangi renkler gider beyaz tenliler için en güzel makyaj önerileri hakkında bilgiler alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş