gebe
  1. peri kızı

peri kızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

okulun ilk günü :P

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında peri kızı tarafından paylaşıldı.

1. sınıfa daha yeni başlıyorum ilk gün (nedense) bütün defterlerim çubuklarım fasulyelerimi felan çantama doldurmuşum neyse okula gittim ders bitti eve girdim annem dedi çantan nerde ? farketmem biras geç olmuştu ama çantamı okulda unutmuştum :piha:

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Daha sonra hic unutmamissindir.

3. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çantayı evde unutmuştum bi keresinde:Dayy çok utanmuştım:/:D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    puhahhah çok komik

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aman siz unutunuz ben çantayı kaybetim canlarım benimki daha kötü

okulun ilk günü :P konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okulun İlk Günlerinde Çocuklarınızı Cesaretlendirin...

Okulun İlk Günlerinde Çocuklarınızı Cesaretlendirin...

Okulların ilk günü, özellikle birinci sınıfa başlayan çocuklar için ürkütücü bir süreçtir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden Uzman Psikolog Aslıhan Kurt, çocuğun okula alışması sürecinde anne ve babaya düşen görevleri anlattı... Çocuklarımızın sosyalleşmeye başladıkları ilk yer, şüphesiz ailedir. İkinci durak ve en önemli basamak da okul hayatıdır. Konu 1. sınıf olunca bu, kimi çocuklar için iple...
  2. ilk okul nasıl yapıldı ?

ilk okul nasıl yapıldı ?

okul eğitim yuvamız olan ilk okulumuz bakın nasıl yapılmıştır. hepimiz biliriz. Okul,insanların, özellikle çocukların ve gençlerin eğitimi için açılmış, onların öğrenim yapmak amacıyla bir araya geldiği bir yerdir. Bu tanımlamadan iki gerçek ortaya çıkmaktadır: Okul belirli bir yerdir. Bir defada birden fazla çocuğun(veya gencin) eğitim gördüğü,öğrenim yaptığı bir kurumdur. Modern...
  3. P&G Beauty kış makyajı

P&G Beauty kış makyajı

P&G Beauty kış makyajı P&G Beauty makyaj ürünleri P&G Beauty kozmetik ürünleri burada arkadaşlar. Kış mevsimine girmemize sayılı günler kaldı ama iklim olarak soğukları yaşıyoruz Melek'ler. Kalın örgü hırkalar, atkı bere takımları, yün çoraplar ve örgü babet patikler ve diğer patik modelleri, montlar, kazaklar vs vs... Kış mevsimine her ne kadar ramak kaldıysada biz kıyafet olarak...
  4. melekler mekanındaki ilk günüm

melekler mekanındaki ilk günüm

bende size melekler mekanınna ilk üye olduğum zaman başıma geleleri anlatayım.o zamanlar trajik şimdi ise benim için komik bir anı olarak kaldı.inanırmısınız aklıma geldikçe hala gülüyorum. googleden aradığım kadınsal bir soruydu .aramak istediğimi yazdım ve benim sorumun cevabı melekler mekanındaydı.siteyi iyice inceledim ve üyelik formunu doldurdum üye oldum.ilk girdiğimde ilgimi chatbox...

Sayfayı Paylaş