gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

okulun tuvaletinde dogum yapti

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

ABD'nin Houston eyaletinde 14 yaşında bir kız öğrenci, okulun tuvaletinde doğum yaptı. Polis, kızın doğurduğu bebeği klozete koyup sifonu çekerek kurtulmaya çalıştığını, bu sırada bebeğin öldüğünü bildirdi. Kız öğrenci hakkında soruşturma açılıp açılmadığı belirtilmedi.
    Houston'da 3 gün önce de yine 14 yaşında bir kız öğrenci okul gezisinden dönerken uçağın tuvaletinde ölü bir bebek doğurmuş ve bebeği uçakta bir çöp kutusuna atmıştı.
    Polis 14 yaşındaki kızı ve bebeğin babası olduğu sanılan 14 yaşında bir erkek öğrenciyi sorgulamış, ancak savcılık kız hakkında dava açmamıştı.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: okulun tuvaletinde dogum yapti
    alla alla sasirdim kaldi ya,,bu gencecik yasta cocuk istemiyorsaniz yapmayinya iliskiye girmeyinya valla sasirdim kaldim allah akil fikir versinn,tsklerr

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: okulun tuvaletinde dogum yapti

küçücükler daha allah akıl fikir versin...ellerine sağlık ŞUle :)

4. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ne kötü bir durum ya:(

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allah akıl fikir versin sonumuz kötü ya....

okulun tuvaletinde dogum yapti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  2. Anne Sütünden Kolye yaptilar!

Anne Sütünden Kolye yaptilar!

ANNE SÜTÜNDEN KOLYE YAPTILAR!.. Ünlü bir mücevher şirketi, anne sütünü plastiğe dönüştererek ana bebek ilişkisini sembolize etmek için ilginç bir kolye tasarladı... Fransa’nın önemli mücevher şirketlerinden Duande, insan ya da hayvansal sütü plastiğe çeviren ilginç bir teknikle ortaya öyle bir tasarım çıkarttı ki!.. İşte o çok konuşulan kolye...
  3. Malatya'da okul tuvaletinde kene çıktı

Malatya'da okul tuvaletinde kene çıktı

Son zamanlarda ölümcül hastalıklarla adı duyulan kene okul tuvaletinden çıktı... Malatya'nın Battalgazi ilçesindeki bir ilköğretim okulunun tuvaletinde 20'den fazla kene bulundu. Edinilen bilgiye göre, Selçuklu İlköğretim Okulunun tadilatta bulunan bölümünde çalışan işçiler, öğrencilerin kullandığı tuvaletlerde 20'den fazla kene buldu. İşçiler, önce çalıştıkları bölümde kene...
  4. Hamile oldugunu ögrendi,1 saat sonra dogum yapti

Hamile oldugunu ögrendi,1 saat sonra dogum yapti

hamile olduğunu anlamayanlar İzmir Buca’da karın ağrısı ve gaz şikâyetiyle hastaneye giden 35 yaşındaki Arzu Kurt, 35 haftalık hamile olduğunu öğrendi. Doğum yapmak üzere olduğu anlaşılan ve ameliyathaneye alınan Kurt, 1 saat sonra 2 kilo 600 gramağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. HASTANEYE MOTOSİKLETLE GİTTİ Geçen hafta karın ağrısı nedeniyle doktora giden Kurt, ağrı kesici iğne...

Sayfayı Paylaş