gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Okumasanda Yazacağım !

Konu, 'Çöplük' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Yaz tabi
    Bir okuyan bulunur :D

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

okumuş ve yorum yapmış mesela bi ablam cnm kuzum bidenem midem böbreğim kalbim herşeyim lililililili:D:D:D:D:D

Okumasanda Yazacağım ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnan ki farketmez; okumasan da yazacağım!

İnan ki farketmez; okumasan da yazacağım!

. Okumuyorsun artık, biliyorum.. Farketmez benim için, okumasan da yazacağım! Yıllar oldu değişmedim, sana yazmaktan bir an bile vazgeçmedim.. Senden en çok nefret ettiğimi düşündüğüm anlarda bile, ben seni deliler gibi sevdim.. Senin `artık sonsuza dek bitti` dediğin anlarda bile ben pes etmedim, hep ümit ettim.. Bil, hiç vazgeçmedim, vazgeçmem! Okumasan da yazacağım.. Hem de sırf...
  2. Biz konuşacağız bilgisayar yazacak

Biz konuşacağız bilgisayar yazacak

Intel Türkiye Genel Müdürü Çiğdem Ertem, yazılım şirketi CTD’nin, Intel’in en son teknolojilerini kullanarak artık Türkçe konuşmayı bilgisayarlara aktarabileceğini bildirdi. Yazılım firmalarını doğru teknolojiler kullanmaya yönlendirdiklerini ve yazılım şirketi CTD’nin, konuşma ve tanıma üzerine çalıştığını anlatan Ertem, şöyle dedi: “Hep bir hayalimiz vardı; biz konuşacağız,...
  3. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş