gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Okumayı Sevdiğiniz Kitap Türleri

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

kitap türleri kitap türleri nelerdir okuma çeşitleri nelerdir çeşitleri Okumaktan hoşlandığınız, kitap satın alırken öncelikle o stantlara gittiğiniz, genel olarak beğendiğiniz kitap türleri var mı melekler?
    Her türü okuyabilirim diyenlerden misiniz? Yoksa mutlaka ayırım yaparım, istemediğim bir türde ise kitabı satın bile almam diyenlerden mi?

Ne tür kitaplar seversiniz?

Roman-Hikaye, Anı-Biyografi, Tarih, Felsefe, Siyasi-Politik, Ekonomi, Edebiyat, Dini, Yabancı Diller, Kişisel Gelişim, Psikolojik, Bilimsel....

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Okumayı Sevdiğiniz Kitap Türleri
    ayrım nadir yaparım.. türk klasiklerinden çok fazla okuduğumu söleyemem.. ama dünya klasiklerinden baya okudum okuyorum..

gerilim macera polisiye kitaplarına bayılıyorum... duygusal aşk yoğunluklu kitaplarada gözüm takılıyor raflarda alıyorum..

ama evimde her türden kitap içeren benim oluşturduğum bir kütüphanem var :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Okumayı Sevdiğiniz Kitap Türleri

benim için öncelikli yazarlar vardır.ilk onlara bakarım ve kitabın yalınlığına mesela bazı dini kitaplar bana çok ağır gelir anlatımı ağır anlamadığım kelimelerle doludur o tarz kitapları asla okumam sıkılırım,ben genelde roman,kişisel gelişim, tarih ve dini kitaplar okurum güzel sorun için teşekkürler bilgecim

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Çoğunlukla edebi eserler ya da edebiyatla ilgili kitaplar okuyorum ( macera, psikolojik, felsefi, tarihi, fantastik, mistik vs.) bunun yanında gelişim ve dini kitaplar, alternatif tıp kitapları da ilgi alanıma giriyor. Elbette ki yazarlar benim de tercihlerim de etkili...

Teşekkürler...

Son düzenleme: 22 Ekim 2009
  5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    kitap okumak benim için bambaska bişey kitap kurduyum diyebilirim çok severim roman okurum genelde bazen gençlik kitapları bazende gerilim macera okurum bu aralar yine okuyorum tarzımın biraz dışında cecily von ziegesar dedikoducukız romanı serisi İSTEDİĞİM SENSİN bitti 2 günde diğerine gectim KİMSE DAHA İYİSİNİ YAPAMAZ adı tavsiye ederim güzel kitaplarr

6. punkflyer

punkflyer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    polisiye-gerilim, macera

7. melisa-14

melisa-14 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende en çok bilim kurguya önem veririm sevdiğim kitap türü bu

8. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    roman türü kitapları okumayı seviyorum birde psikolojik kitaplar hoşuma gidiyo

9. Lunar

Lunar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun süre sonunde bir dostum geçen bir Kitap tavsiye etti.

Önce pek ciddiye almadım her zamanki kişisel gelişim yada düşünce kitaplarındaki yığından zan ettim:))

Ama dayanamayıp yinede okudum.

İksir Şehir Sendromu adlı bir eser ...

Modern zamanlarda KADIN figürünü ****** mate olmadan düşünen bir enerji biçiminde anlatıyor.

Oldukça nayif ,bir çok ilginç hikaye hatta Dibek kahvesi diye ilk kez duyduğm bir kahve çeşitinide anlatıyor...

Yazarını araştırdım biraz... Ali Aytaç Diye bir isim kitapları yurt dışında çıkıyormuş genelde...

ŞAŞIRDIM biz bu adamı nasıl duyupta medyal cepeden didiklemedik diye :))

Türk türklüğünden vazgeçemiyorum işin espirisi bir yana ...

Okumanızı ve o Mısır gülünü koklamanızı tavsiye ederim Benim için oldukça keyifli bir eserdi ...

10. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ben felsefi ,tarihi,sosyo-ekonomik ve siyasi kitapları seviyorum ..günümüzün siyasi sorunlarını irdeleyen ,sosyo-ekonomik sorunlarını ele alan ,tarihimizi anlatan kitapları okumaktan çok keyif alıyorum ..
    iskender palanın kitaplarını çok seviyorum ...yarıya yakınını okudu ..bir yandan tarihimizi anlatırken diğer yandan roman tadı veren kitaplarıyla tarihe dair bilmediğiniz bir çok şeyi öğreniyorsunuz ...kitaplarını şiddetle tavsiye ederim...
    roman okumayı oldum olası sevmem ..okuduğum kitap beni düşündürmeli ,bana bilgisel anlamda birşeyler katmalı ..

11. ALP POLAT

ALP POLAT Forum Okuru

Ben her türlü kitabı okurum ... Eyer her hangi bir kitap olursa olsun okuyorum

12. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    şahsen okuduğum bölümdenmidir nedir bilmiyorum ama her türlü kitabı okurum yeter ki kitap olsun diyenlerdenimdir ben lakin dini ve edebiyata karşı da ağırlığım vardır onu da demeden geçmek istemiyorum :)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim en sewdiğim kitap türleri macera heyecan muhteşem bir de kitap okuyorum alacakaranlık muhteşem bayılıyorum

14. Turkulerınumudu

Turkulerınumudu Forum Okuru

Felsefe roman sıyası kıtapların ınsanların toplum ıcınde yasamasını saglayacagını dusunuyorum ben bu konuda

15. mysterygizem

mysterygizem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
Okumayı Sevdiğiniz Kitap Türleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinlemeyi Sevdiğiniz Müzik Türleri Nelerdir?

Dinlemeyi Sevdiğiniz Müzik Türleri Nelerdir?

müzik türleri nelerdir türkiyedeki müzik türleri nelerdir türk çeşitleri uluslararası Melekler, siz hangi müzik türlerini dinlemeyi seversiniz? Çok geniş bir yelpazede cevap verebilirsiniz. En fazla 3 seçenek işaretleyiniz lütfen. :)
  2. Kitap okumanın önemi ile ilgili kompozisyon

Kitap okumanın önemi ile ilgili kompozisyon

okumanın önemi ile ilgili kompozisyon kitap okumanın önemi ile ilgili kompozisyon önemini anlatan özlü sözler kitap önemini anlatan sloganlar Selamlar melekler mekanı ahalisi, acaba bana kitap okumanın önemini anlatan bir kompozisyon bulmamda yardımcı olurmusunuz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  3. En sevdiğiniz film türü hangisidir?

En sevdiğiniz film türü hangisidir?

En sevdiğiniz film türü hangisidir? Selam millet sizin en sevdiğiniz filmleri soruyorum evet En sevdiğiniz film türü hangisidir?
  4. Tuvalette kitap, gergi okumayı sevenlere özel tasarım

Tuvalette kitap, gergi okumayı sevenlere özel tasarım

Tuvalet dergilik modeli Farklı tuvalet kağıtlığı Tuvalette iken kitap ve ya dergi okumayı seviyorsanız bu dergililikli tuvalet kağıtlığı tasarımı tam da size göre. Her tuvalete gittiğinizde o zamanları değerlendirerek kitap okuyabilirsiniz. Kitap kurtları bu işe çok sevinecek.
  5. kitap okumanın faydaları ile ilgili yazı lazım

kitap okumanın faydaları ile ilgili yazı lazım

Kitap okumanın faydalarını hepimiz biliyoruz ama benim bir de yazı yazmam lazım. Yoksa hoca beni sınıfa almaz. Kitap okumanın faydaları neler?

Sayfayı Paylaş