gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Açıklaması

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Açıklaması

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün anlamını öğrenmek isteyenleri düşündük ve Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün açıklamasını suuyoruz sizlere :)

Bir insanın okuma isteği kendi içinde olmalıdır. Okumayı sevmeyen birine istediğiniz kadar öğretmen tutun yine de başarılı olmayacaktır.

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Birlikten Kuvvet Doğar'' Atasözünün Açıklaması

''Birlikten Kuvvet Doğar'' Atasözünün Açıklaması

birlikten kuvvet doğar atasözü anlamı açıklaması ne demektir örnekleri ile ilgili bilgiler burada melekler Tedavülden kalkan atasözlerimiz olduğu halde zengin Türkçemizin pek çok atasözünü gün içerisinde sıklıkla kullanırız melekler :) Bunlardan biri de birlikten kuvvet doğar atasözüdür. Birlikten kuvvet doğar, bir arada yapılan işlerden hep kazançla çıkıldığını,başarılar yakalandığını...
  2. Laf Lafı Açar Atasözünün Açıklaması

Laf Lafı Açar Atasözünün Açıklaması

Laf Lafı Açar Atasözünün Anlamı Laf Lafı Açar Atasözünün Açıklaması Atalarımız ne demişse, hep doğru demiş, hep dedikleri çıkmış. Bu sözde ki gibi mesela; birinden laf açınca o kişinin gizlisi saklısı herşeyi uzarda gider değil mi Melek'lerim :) Yani; Açıklaması: Karşılıklı sohbetlerde bir konu üzerinde konuşurken orda anlattığınız konu size başka bir konuyu hatırlatır, onu da anlatmaya...
  3. Laf Torbaya Girmez atasözünün açıklaması

Laf Torbaya Girmez atasözünün açıklaması

Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı Laf Torbaya Girmez atasözünün açıklaması Laf torbnaya girmez ya da bir benzeri olan milletin ağzı torba değil ki büzesin ya da dilin kemiği yoktur gibi atasözlerimiz, günlük hayatta sıkça kullandığımız, duyduğumuz sözlerdendir. Biz de bu yazımızda anlamı hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı Laf Torbaya Girmez...
  4. Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözü ne demek Arkadaşlar merhaba Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı nedir bilen varsa bana da söylesin Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamını yahu:S
  5. Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri lazım da bana o yüzden bu sayfaya yazıyorum sizden yardım istiyorum yani.

Sayfayı Paylaş