gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

okurken kopacaksınız

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Hayata dair sıkça sorulmayan sorular... (Çalışmadığımız yerden) Herhangi bir vapur kaptanı martılara simit atmış mıdır?

Dil bilimine “filoloji” deniyorsa, fil bilimine de “diloloji” mi dememiz gerekir?

Resmi Gazete’de arka sayfa güzeli olsa güzel olmaz mı?

Dikine çizgili bokser giysem şeyimi uzun gösterir mi?

Biz Türkler Milli Piyango listesinde büyük ikramiyeye baktıktan hemen sonra niye amortiye bakarız?

Tüp Çokokrem’le dişlerimi fırçalasam “süt düşlerim” geri çıkar mı?

Hamilelik testi yaparken kopya çeken kadının ikizleri mi olur?

Ya 41. Harami diye biri varsa? Ya imaj uğruna örgüt içi infaza kurban gittiyse?

Yokuşun başında oturup dünya yuvarlaktır diyen adama nasıl anlatırım sığ olduğunu?

William Tell aşık olsaydı çocuğunun başına kalbini mi koyardı?

Rafadan yumurta seven sperm var mıdır?

K R T ve Ü harfleri ne garip değil mi?

Kadınların en güzel yerlerinin adları neden hep “G” ile başlar?

Pavlov’un evinin zilini çalıp kaçan çocuklar var mıydı acaba?

Vücuttaki “ben” miktarının fazla olması “ego kanseri”ne yol açar mı?

Tanrıya inanıyorum, peki ya tanrı bana inanıyor mu?

Hayatıma fön çektirsem düzelir mi?

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak? Yoksa Nazım Hikmet mi?

Neden ben deli değilim?

okurken kopacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayınvalide.....kopacaksınız:)))

kayınvalide.....kopacaksınız:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sahnede "Fırtına" kopacak

Sahnede "Fırtına" kopacak

. Ankara Devlet Tiyatrosu'nun yeni oyunlarından "Fırtına", 18 Kasım'da seyirciyle buluşacak. Devlet Tiyatroları'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyük Tiyatro'da sahnelenecek olan, William Shakespeare'in ölümsüz eseri, 18 Kasım'daki prömiyerinin ardından 21, 23, 25, 28 ve 30 Kasımda da izlenebilecek. Konuk Bulgar rejisör Vladlen Alexandrov'un yönettiği eser, Can...
  3. Celler, kopacaksiniz

Celler, kopacaksiniz

Hoslandığınız ama öpemediğiniz birimi var, adını yaz bir boşluk bırak 2225'e gönder , biz öpelim.. gülme seni de öperiz.. ÖPCELL.. Selamlacell; selamın aleykum yazıp 7532'ye gönderin, aleyküm selam cebinize gelsin.. Muhabbetcell; "naber" yaz& 253;p 1515'e yollayın turkcell size "iyidir senden naber" desin. Ahiret yaz 2222'ye yolla! Ahiret soruları cebine gelsin!...
  4. bakın kopacaksınız

bakın kopacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kopacaksınız

kopacaksınız

Önce dogdugun AYI ara sonra GÜNÜ ve en son olarak ISMININ ILK HARFINI ara karşısında bulunan cümleyi buraya yaz . (sirayla yaz) Doğduğunuz Ay Ocak) Ben ingilizce ögretmenimle geziyorken Subat)Ben bi kac kizla/erkekle geziyorken Mart)Ben Michael Jacksonla geziyorken Nisan)En iyi arkadasimla geziyorken Mayis)Ben ev hayvanimla geziyorken Haziran)Ben mathematik ögretmenimle geziyorken Temmuz)Ben...

Sayfayı Paylaş