gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

okuyun krize girin

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot]Sayın kulumuz, kılınmamış namaz borcunuz gözükmektedir. Amel defterinizin günahtan kapanmaması için, lütfen borcunuzu ödeyiniz. MÜNKER NEKİR AHİRET HİZMETLERİ.[/FONT]
    [FONT=&quot]Tam bir serseri gibiydi.Sonunda bir serseri kurşuna kurban gitti. Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun.[/FONT]
    [FONT=&quot] Her politikacının bir DARBE yiyişi vardır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Artık yalan söyleyeni dokuz köye muhtar yapıyorlar.[/FONT]
    [FONT=&quot] Bakırköyden Hale, Jale, Lale taşınmıştır. Kamuoyuna duyurulur. Memurlar maaş artışlarına KÜS KÜS gülüyorlar...[/FONT]
    [FONT=&quot]ALTIN KALPLİ sunucunuz soyuldu. Şu an kalp cerrahide acil KALP nakli bekliyor.[/FONT]
    [FONT=&quot]Ben ettim sen etme! Bırak tuvalet temiz kalsın[/FONT]
    [FONT=&quot]Ne kadar dönersen dön, popon arkanda kalır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Çözümün bir parçası değilsen, sorunun bir parçasısındır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur.[/FONT]
    [FONT=&quot]Silahlar insanları öldürmezler, sadece öldürmeyi kolaylaştırırlar.[FONT=&quot]Ajda Pekkan yüzünü gerdirmeye devam ediyor... yüzündeki ben eskiden ayağındaymış... [/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]Aşk öyle ciddi bir hastalıktır ki iki kişiyi birden yatağa düşürür.[FONT=&quot]İnsan öldüğü zaman değil, unutulduğu zaman ölür.[/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]Senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.[/FONT]
    [FONT=&quot]Sigara sağlığa zararlıdır. ( İmza puro )[/FONT]
    [FONT=&quot]Karnedeki her kırığın bir hikayesi vardır.[/FONT]
    [FONT=&quot] En kıyak meslek öğretmenliktir. Müşterisi hiç bitmiyor da ondan. Her çözüme mutlaka bir problem bulunur. [/FONT]
    [FONT=&quot]Keyfiniz yerinde değilse anneniz bir yere kaldırmıştır...[/FONT]
    [FONT=&quot]Tencere yuvarlanır kapağını, kopyacı yuvarlanır sıfırı bulur...[/FONT]
    [FONT=&quot]Atı alan Üsküdarı, notu alan sınıfı geçer...[/FONT]
    [FONT=&quot]Kafanız bozulduğunda garanti belgenizi de yanınızda getirin.[/FONT]
    [FONT=&quot]Deli deliyi nerede bulacağını bilir. "Bütün kadınlar güzeldir." lafı sürümden kazanmak isteyen erkeklerin uydurmasıdır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Ölüm kalıtsaldır.[/FONT]
    [FONT=&quot] Eskiden kibirliydim ama şimdi kusursuzum![/FONT]
    [FONT=&quot]Kumarı bırakıcağıma bahse girerim.[/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: okuyun krize girin

Güzeldi canım :D + rep

okuyun krize girin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okuyun

Okuyun

ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
  2. Gamze özçelik kıskançlık krizine girdi

Gamze özçelik kıskançlık krizine girdi

“ARKA SOKAKLAR”IN GECCESİNE GAMZE ÖZÇELİK'İN KISKANÇLIK KRİZİ DAMGASINI VURDU “Arka Sokaklar” dizisinin oyuncuları ve ekibi 100. bölümlerini Tavernada kutladı. Dizinin başrol oyuncularından Gamze Özçelik, oryantal Nuran Sultan dans ederek masalarına gelince yanında oturan eşi Uğur Pektaş’a “Para takarsan kalkar giderim” dedi. Ardından ’kocamdan uzak dur’ dercesine Nuran Sultan’a...
  3. GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLmeye hazır oLun MeLekLerim....:laugh: Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim,...
  4. Saba Tümer gülme krizine girdi

Saba Tümer gülme krizine girdi

Iste bizim Türklerin farki, ya yazi komik videoyu da izledim o daha bi komik :D allah kimsenin basina ucakda öyle bir korku vermesin...Türk milli takimina cok gecmis olsun... Hasan Şaş, Dünya Kupası karşılaşmaları sırasında Çin'den Japonya'ya giderken uçakta yaşadığı korkuyu anlatınca ekranda kelimenin tam anlamıyla kahkaha tufanı koptu. Tümer, Hasan Şaş'ın sözleri karşısında canlı...
  5. Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi

Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi

tanerin düştüğü an taner sandalyeden düştü tanerin yemek yerken düşüşü taner zeytin yerken düşüyor Survivor, survivor taner, survivor nihat, taner sandalyeden düşme anları, nasıl sandalyeden düştü konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Survivordan tanıdığımız Taner yemek yerken sandalyeden düştü. Haberi izlerken ben çok güldüm melekler. Yorum olamayacak komediye eş değer bir haber ve...

Sayfayı Paylaş