gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Okuyun ve ondan emın olun

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

AŞK HARİTASI Okuyun, ondan emin olun! BIRBIRINIZI gerçekten sevip sevmediginizi anlamak için ipuçlarina ihtiyaciniz var. Iste biz de bu ipuçlarini arastirdik. Biliyoruz ask baglariniz kuvvetli ama siz yine de emin olun!
    1- "Seni seviyorum. Sensiz duramiyorum" demeye doymuyorsaniz.
    2- En bakimsiz halinizi görmesine bile aldirmiyorsaniz. Onunla rahatsaniz.
    3- O sizin en bakimsiz halinize bile bayiliyorsa. Sizi her halinizle seviyorsa...
    4- En sarhos oldugu zamanlarda bile, asla size eski sevgilisinin adiyla hitap etmiyorsa.
    5- Eski sevgilinizi gördügünüzde içiniz kipir kipir olmuyorsa.
    6- Is seyahatine çiktiginda ondan haber alamadiginizda, sinirlenmek yerine, basina birsey gelmesinden endise ediyorsaniz.
    7- Gazetenin 3. sayfasini okurken gördügünüz kötü haberler sizi çok etkiliyorsa ve "ya o da böyle bir kaza geçirirse" diye düsünüp telasa kapiliyorsaniz.
    8- Basiniz çok agridiginda, uyumaniza yardim etmek için, bütün gece size Sindrella'yi ve Robin Hood'u anlatiyorsa
    9- Birlikte tatli yaparken çok egleniyorsaniz. Her yeriniz tatliya bulaniyorsa...
    10- Alisveristen sonra sizinle ilgileniyorsa. Ama sadece kredi karti borcunuzu ögrenmek için degil, aldiginiz seyleri görmek için.
    11- Yedekte adam tutmak huyunuz, esrarengiz bir sekilde sizi huzursuz etmeye basladiysa.
    12- Sizin için çok önemli bir toplantida, yüzünüzde bir gülümsemeyle hayallere daliyorsaniz.
    13- En aptal ask sarkilari bile size son derece anlamli geliyorsa.
    14- Eski Türk filmleri sizi aglatmaya basladiysa.
    15- Çevrenizdekiler, sizin çok daha anlayisli ve pozitif biri haline geldiginizi söylemeye basladilarsa.
    16- Daha telefon çalarken, onun aradigini anliyorsaniz.
    17- Siz seyahatteyken, hergün çiçeklerinizi sulamak için size ugruyorsa.
    18- Size araba kullanmayi ögretirken, sabrini sonuna kadar muhafaza edebiliyorsa.
    19- Saçinizin rengini bir ton bile degistirseniz, los isikta dahi farki hemen anliyorsa.
    20- Birbirinizin kredi karti sifresini biliyorsaniz.

2. _CeReN_

_CeReN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Okuyun ve ondan emın olun
    Eweeeettt :) teşekkürler...:)

3. diplomalibalikci

diplomalibalikci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir zamanlar işte biz ama çok da emin olunca elinden alabilinio malesef

Okuyun ve ondan emın olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlaka okuyun  çok beğeneceğinizden eminim

mutlaka okuyun çok beğeneceğinizden eminim

Eskiden göremediğim yerlerdeydin, şimdiyse gördüğüm yerlerde bile yoksun. Acaba bakmayı mı beceremiyorum? Bakıp da göremediğim senden başka şeyler de var mı? Tıpkı ay gibi. Tıpkı güneş gibi... Gece olunca güneşi göremeyiz ya, gündüz olunca da ay görünmez olur. Sanmayın ki yok oluyorlar. Oradalar, tıpkı olması gereken yerdeler... Hani bir kütüphaneye gidersiniz. Aklınızda bir kitap...
  2. Onunla daha yakın olun

Onunla daha yakın olun

* SIZI GIDECEGINIZ YERE BIRAKTIGINDA ARABADAN INMEDEN ONCE ONUN BACAGINI OKSAYIN. bU HAREKETINIZ, BUTUN GUN AYRI OLSANIZ BILE, KENDINI SIZE BAGLI HISSETMESINI SAGLAR...... * YENI SOZUNDAN ONA GUZEL BIR GOMLEK ALIN VE GARDIROBUNA "BU SANA COK YAKISACAK"YAZILI BIR NOT ILE ASIN. * ANNESINDEN GUZEL BIR COCUKLUK RESMINI ISTEYIN VE CERCEVELETIP KENDI DAIRENIZDE GOREBILECEGI BIR YERE...
  3. Mutlu ol Emi

Mutlu ol Emi

Mutlu ol Emi Yaşanmış ve bitmiş bir sevdada takılı kaldım paslı bir çivi gibi Sensizliğin kaçıncı günü bilmiyorum daha doğrusu gittiğin gün mıh gibi aklımda da günleri saatleri saymaktan yoruldu kalbim. Bitmiş gitmiştir Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misiniz? hani konuşmak istersin kelimeler düğüm düğüm olur boğazında anlatmak istedikçe kelimeler çıkmaz...
  4. gıcık oldum ona

gıcık oldum ona

:fırtına:mekanda gıcık olduğunuz ve şikayet ettikleriniz vardır ........... şu meleğin şununa bununa gıcık oldum diyorsanız buyrun..... acaba bana gıcık olan var mı merak ettim :D :D :fırtına:
  5. Yastığına Aşık Oldu ve Onunla Evlendi

Yastığına Aşık Oldu ve Onunla Evlendi

Yastığına Aşık Oldu ve Onunla Evlendi, kimdir, neden evlendi, kaç yaşındadır, nerede evlendi hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Hey Allahım ne insanlar var demekten başka birşey yok elimizde. Böylesi bir durumda olduğundan neler olduğunu bilmiyoruz elbette. Ama garip enteresan bir olay. Koreli bir adam 'dakimakura' adı verilen büyük Japon yastığına ilk görüşte aşık olunca.....

Sayfayı Paylaş