gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Okuyunca çok hoşuma gitti paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Dedim ki ressama hayatın bir fotografını çiz…
    Ressam kalemiyle derya sahilinde bir köpük çizdi.

_Dedim ki Allah adamlarının resmini çizsene…
    Çölün ortasında tek ve yanlız bir ağaç çizdi.

_Dedim ki bu zamanın namertlerinin resmini çiz…
    Mevla’nın arkasından koşan bir hançeri çizdi.

_Dedim beni maksada kavusturacak bir yol çiz...…
    Sevgi, aşk, mestlik ve sessiz münacatı çizdi.

_Dedim Leyla ile Mecnun’un bir resmini çiz…
    Ali’nin resmini Zehra’nın yanında çizdi.

_Dedim kağıdın üstüne aşkı çizsene…
    Bela çölünde susuz alemdar resmi çizdi

_Dedim ki gurbeti mazlumluğu cefayı çizsene…
    Düşündü Taha’nın dört köşe toprak kabrini çizdi.

_Dedim ki hayatım hep sıkıntı ve zorlukla geçti..
    Ah çekip ağladı, Zeyneb-i Kübra’yı çizdi.

_Dedim ki dertlerimi kime anlatayım ey refik…
    Mehdi’nin resmini çizdi…..

_Dedim ki RESULULLAH’ın yüzünü de çizer misin?Dediki, işte bu birtaneyi tek olan ALLAH çizdi…

Okuyunca çok hoşuma gitti paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verirmisin?" der.Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullanıdığı...
  2. Çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim!! Bana düşlerini kiralarmısın abi =(

Çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim!! Bana düşlerini kiralarmısın abi =(

öğretmenlikle ilgili hikayeler paylaşmakla ilgili hikayeler paylaşmakla hikaye
  3. Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

. ......Onu ilk tanidigim zaman 14 yasinda bir ortaokul talebesiydim,0ysa 30 yasinda ve evliydi.babamla arkadas olmuslardi,ailelerimiz devamli birbirilerine gidip gelirlerdi,bir zaman sonra aile dostumuz oldu,o zamanlar ben ona amca diyordum.terbiyeliydi iyi konusurdu, babamla -annemle sohbet ederken devamli onu dinlerdim,o beni ve kardeslerimide cok severdi, bazen bana,kizim yavrum...
  4. umarım beğenirsiniz

umarım beğenirsiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...

Sayfayı Paylaş