gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu ; -Gençler alkol var mı?, Cevabımız:
    -Yok vallahi billahi memur bey biz demin hepsini içtik.
    Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp,Bunlar tazemi?diye sormuştu.Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı ;
    Yok abla, pil takıp oynatıyoruz.´
    Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi ;
    -Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.
    -Geliyoruz anacım, sen pozisyonunu bozmadan orada öyle kal!
    Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti.Sıralamayı aynen yazıyorum:
    -Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı."
    Bugün radyoda duyduğum kan anonsu üzerine kan vermek için hasteneye gittim.Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde bir çok sorunun olduğu formu doldurmaya başladım.Soruların biri ;
    -Son iki yıl içinde cinsel ilişkiye girdiniz mi?şeklindeydi.Kan alacak hemşireyi beğendiğim ve karşısında karizmayı çizdirmek istemediğim için evet cevabını işaretledim.Fakat testi hemşireye verirken gözüm o soruya takıldı. Soruyu yanlış okumuşum. Meğerse son iki yıl içinde eşcinsel ilişkiye girdiniz mi?diye soruyormuş.
    Sonuç:
    Bilumum HIV testlerinin yapılmasını beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi o güzelim hemşireye de rezil oldum.Neyime benim elin hemşiresini etkilemek. Ver kanını git işte!
    Polis anonslarına bir ek de benden.Yer Amasya, Ramazan ayı. Meydan tarafında, karşılıklı iki şeritten birbirlerine doğru gelen polis arabalarının birinden duyulan cümle;
    Iftara üç tane büyük, sahura da iki küçük pide alıyoruz.Gelen cevap evlere şenlik:
    -Komiserinkinde susam olmasın. Tekrar ediyorum, komiserinkinde susam olmasın.
    Arkadaşımın sevgilisi komiser.Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken;
    - Bilmem kaç merkez, yolda üç tane ****** var.
    - Tamam.
    diye bir telsiz anonsu gelmiş.Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer ucundaki memura;
    - Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız.diye fırça atmış.
    On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş.
    - Komiserim malum kadınlar ****** değilmiş. Tamam.
    Trafiğin sıkışık olduğu saatlerde Dolmabahçe´den Beşiktaş´a doğru yürüyordum.Biraz ileride trafikten dolayı yavaş ilerleyen bir polis arabası vardı.Tam o sırada, polis arabasının yanına motorlu bir polis yaklaştı ve bombayı patlattı.
    -Alırım anahtarını Hasaaan!'..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.
    Eline sağlık...

Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

ne olurdu benim olsan akor kıraç ne olurdu kirac kıraç benim olsan akor ne başkası oldu ne de olacak sen çalmazsan kapım açılmayacak şimdi içimde yanan bu ateş bir son bulacak hiç utanmam gülüm divaneyim parçalanmış dünyam viraneyim seni her şeyden çok çok istedim vuruldum avareyim ne olurdu benim olsan şu yaralarımı sarsan bıktım artık yol almaktan önüme çıkıp durdursan gidiyorum buralardan...
  2. Demet Akalın - Helal Olsun

Demet Akalın - Helal Olsun

Helal Olsun Bİr DaĞi Devİrdİn Senİnle Nefes Alan Bİr Cani Ezİp GeÇtİn Yazik Oldu Çok Yazik Oldu... Bu Zamansiz GİdİŞİn Benİ Sirtimdan Vurdu Senİn YÜzÜnden Koca Bİr Şehre KÜstÜm Senİn YÜzÜnden Kaybolup Yollara DÜŞtÜm Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya Hanİ Sen Benİ Kiramazdin Ölene Kadar Senİndİm Ya Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya Hanİ Sen Benİ Kiramazdin...
  3. Naşide Göktürk - Helal Olsun

Naşide Göktürk - Helal Olsun

Bu kadar hain olamaz bir insan Bu kadar zalim olamaz Çekipte hanceri kanından acımadan Sevdiğini sırtından vuramaz Helal olsun canım helal olsun Söyle şimdi mutlumusun Helal olsun sana helal olsun Bugünün yarınlarıda var alacağın olsun Sen benim belalım Sen delikanlım Yaşanmamış yarınları karan sevdalım Yüreyimdeki fırtına hadi gelip kopsana Yazdığın son mektupta ölürdün aşkın uğruna[
  4. Esnemeden Çıkabilene Helal Olsun

Esnemeden Çıkabilene Helal Olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Gicik olmayana Helal olsun...

Gicik olmayana Helal olsun...

Valla meleklerim, ben Gicik degil Uyuz oldum :D:D:D Bakalim siz neler hissedeceksiniz :D:D:D:D Cikolata.de -

Sayfayı Paylaş