gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Öküz öldü ama ortaklık devam ediyor" diyen Kaya Bey

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan "Kaya, Hülya ve Saran'ı teknesinde ağırladı" haberlerine açıklık getirdi. "Öküz öldü ama ortaklık devam ediyor" diyen Kaya Bey, "Ailece teknedeydik. Kızımız Zehra annesini görmek istedi. Biz de Hülya'yı aradık. O da bir motora atlayıp bizim bulunduğumuz tekneye geldi. Sonra tekneden karaya yüzerek gitti" dedi. Zehra'nın hatırına Hülya Avşar'la görüşmek zorunda olduklarını söyleyen Kaya Çilingiroğlu, "Nasıl benim yanımda Feraye varsa onun da yanında başka birisinin olması normal" dedi.

"Öküz öldü ama ortaklık devam ediyor" diyen Kaya Bey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyin Felci

Beyin Felci

Beyin felci, çocukluk döneminin en yaygın olarak görülen sakatlık nedenlerinden biridir. Doğum öncesinde, sırasında veya sonrasında merkezi sinir sisteminin hareket işlev alanlarının hasar görmesinden kaynaklanır. Beyin felcinin birçok nedeni vardır. Yaygın nedenlerden biri; beyin dokusu içinde yeterli oksijen bulunmamasıdır (anoksi). Yapılan araştırmalar beyin felci olan bebeklerin üçte...
  2. dostuz diyene

dostuz diyene

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. diyete başlarken

diyete başlarken

diyete başlarken Diyete başlayınca her gün bir defa vitamin ve mineral kombinasyonu bir preparat alınız Yalnız haftada bir gün ve hep aynı gün ve aynı terazide aynı giysi ile tartılın. Diyet uygularken asla inmek istediğiniz son kiloyu düşünmeyin, verdiğiniz her kilonun zevkini çıkarın. Yemek yerken sakin olun, gevşeyin, ağzınıza aldığınız her lokmanın tadını çıkarmaya çalışın....
  4. Beyin Testi

Beyin Testi

Sevgili Melekler, bugün elime geçen ilginç bir testi paylaşmak istedim sizinle. Testin konusu çok klasik gibi gözüküyor: " Beyninizin sağ tarafı mı, yoksa sol tarafını mı çalıştırıyorsunuz ? Yoksa dengeli bir beyine sahip ender insanlardan mısınız ? " Sonuçları okuyunca; psikoloji ve insan davranışlarıyla ilgili biri olarak şaşırmadım değil. Uzman elinden çıkmış gibi sanki. Keyif...
  5. Beyin fırtınası

Beyin fırtınası

beyin fırtınası örnekleri Günlük hayatımızda duyduğumuz beyin fırtınası kelimesinin anlamını merak edenler için beyin fırtınayla ilgili tüm bilgileri veriyorum.Beyin fırtınası nedir nasıl yapılır işte cevapları ve çok daha fazlası:) Bireylerin eleştirilme endişesi olmadan fikirlerini rahatlıkla ifade ettikleri grup tartışma tekniğidir. Beyin fırtınası, değişik fikirlerin ortaya konulmasını...

Sayfayı Paylaş