gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Öküz-Tren arasindaki diyaloglar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun

Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı?

Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni..

Öküz: Lan utandırdın şimdi beni..

Tren: Utanma öküzüm utanma seninle biz daha ne bakışmalar yapacagız ne bakışmalar..
    bizi kıskanacaklar arkamızdan öküzün trene baktıgı gibi bakışıyorlar diye nameler yapacaklar elalem kıskansın bizim sevdamız asırlarca daha devam eder..

Öküz: Benim en çok hangi bakışımı seviyorsun lan..

Tren: Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına eriyorum işte..

Öküz: Kara trenim benim, allah cuf cufuna zeval vermesin..

Tren: Öküzüm benim, allah bakışlarını başka ulaşım araçlarına çevirtmesin

AMİN DİYELİM SON CÜMLEYE

takil.net

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öküz-Tren arasindaki diyaloglar
    HANGI BAKISIMI DAHA COK SEVIYORSUN:hhh::hhh::hhh::hhh:
    PAYLASIM İÇİN SAOL

Öküz-Tren arasindaki diyaloglar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar arasındaki diyaloglar...

çocuklar arasındaki diyaloglar...

çocuklar arasındaki diyaloglar... altı yaşındaki fırat ile kutay resim yaparken konuşmaktadır: fırat: eve gidince abimin boyalarıyla boyiycam bu resmi kutay: ne renge boyiycan? fırat: beyaz kutay:ii de oolum beyaz görünmez ki.. fırat: tamam oolum, abim görmesin diye.. +* sen şimdi benim kızımsın tamam mı? -* peki. anne diyicem ben sana. + evet. ben yemek...
  2. ÖkÜz Ve Tren Arasinda Duygusal KonuŞma

ÖkÜz Ve Tren Arasinda Duygusal KonuŞma

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı? Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni.....
  3. Çin Seddi Bittikten Sonraki ÇİnLiLerin Kendi AraSındaki DiyaLogLar

Çin Seddi Bittikten Sonraki ÇİnLiLerin Kendi AraSındaki DiyaLogLar

Çin Seddi Bittikten Sonraki ÇİnLiLerin Kendi AraSındaki DiyaLogLar - İmparatorum emriniz üzerine çin seddini bitirdik efendim. - Olum Manyakmısınız.. Ben sizinle dalga geçmiştim o kadar duvar örülür mü hiç denyolar. - Yanlış olmuş yıkın! - Ne ne neeyyy? - Ehuehu şaka lan şaka - Fazla mı gaza geldik, uzun oldu sanki..?!? - Abi o kadar yaptık acaba uzaydan görünür mü? - O ne ki? -...
  4. tren ve öküzün aralarında ki aşk dolu diyaloglar

tren ve öküzün aralarında ki aşk dolu diyaloglar

Öküz: Kara trenim kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı? Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum...
  5. İstanbul-Ankara Arası Hızlı Tren Fiyatları Belli Oldu

İstanbul-Ankara Arası Hızlı Tren Fiyatları Belli Oldu

istanbul ankara hızlı tren fiyatları, hızlı tren fiyatları 2014, hızlı tren bilet fiyatı Sevgili melekler, uçaktan ucuz, otobüs biletinden pahalı olacağı söylenen İstanbul-Ankara arası hızlı tren fiyatları nihayet belli oldu. Buna göre İstanbul-Ankara arası hızlı treniyle seyahat etmenin ilk belirlemelere göre 70-80 lira arasında olduğu açıklandı. Toplam 533 kilometrelik Ankara-İstanbul YHT...

Sayfayı Paylaş