gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

ÖkÜz Ve Tren Arasinda Duygusal KonuŞma

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı?
    Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni..
    Öküz: Lan utandırdın şimdi beni..
    Tren: Utanma öküzüm utanma seninle biz daha ne bakışmalar yapacagız ne bakışmalar..
    bizi kıskanacaklar arkamızdan öküzün trene baktıgı gibi bakışıyorlar diye nameler yapacaklar elalem kıskansın bizim sevdamız asırlarca daha devam eder..

Öküz: Benim en çok hangi bakışımı seviyorsun lan..
    Tren: Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına eriyorum işte..
    Öküz: Kara trenim benim, allah cuf cufuna zeval vermesin..
    Tren: Öküzüm benim, allah bakışlarını başka ulaşım araçlarına çevirtmesin.
    ee bize de onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine demek düşerrr...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ÖkÜz Ve Tren Arasinda Duygusal KonuŞma
    paylasim icin tskler canm

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ÖkÜz Ve Tren Arasinda Duygusal KonuŞma

hey ALLAHIM saçma,komik.saol canım paylaşım için :bike:

ÖkÜz Ve Tren Arasinda Duygusal KonuŞma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki geçen konuşma

müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki geçen konuşma

müşteri temsilcisi konuşmaları müşteri hizmetleri konuşmaları hizmetleri komik konuşmalar konuşma örneği okul temsilcisi konuşması MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi? ------------------------------------------------ MT: - isminizi ögrenebilir miyim?...
  2. Öküz ve İnek

Öküz ve İnek

Rüyasinda siyah bir öküze bindigini görmek. hükümetten bir vazifeye tayin olunup ondan fayda görecegine delalet eder. Sari öküze binmek hastaliga; bir öküzün kendisini boynuzladigini ve oldugu yerden vurup çikardigini görmek, isinden atilacagina; yalniz boynuzu ile vurdugunu görmek, akrabalarindan birine bir zarar gelecegine; öküz eti görmek, bir alimin malina; derisi ise o alimin...
  3. Öküz-Tren arasindaki diyaloglar

Öküz-Tren arasindaki diyaloglar

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı? Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum...
  4. İblis ve Hz. Muhammet ( s.a.v ) arasındaki geçen konuşma

İblis ve Hz. Muhammet ( s.a.v ) arasındaki geçen konuşma

şeytanın hz muhammetle konuşması hz muhammetle şeytanın konuşması iblisin muhammet ile muhammetin şeytanla Değerli melekler biraz ama allah rızası için mutlaka sonuna kadar okuyunuz çünkü burda yazanlar tamamen doğrudur ve hz. muhammet (s.a.v. ) ve asabı tarafından günümze kadar aktarışmıştır çevirmeden kaynaklanan bazı değşikler sözde zuhu engelememektedir. Bir gün Resululah (s.a.v.) ile...
  5. konuşma dili ve yazı dili arasındaki fark nedir

konuşma dili ve yazı dili arasındaki fark nedir

arkadaşlarım konuşma dili ve yazı dili arasında ne gibi farklar vardır. Bu farklar nelerdir bilgisi olan varsa memnun olurum.

Sayfayı Paylaş