gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Öküzlerin Dünyası Nasıl Olurdu?? Merak Edenlere

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Öküzlerin Dünyası Nasıl Olurdu?? Merak Edenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karabasan'ın tıp dünyasındaki karşılığı nedir? merak edenlere

Karabasan'ın tıp dünyasındaki karşılığı nedir? merak edenlere

tıpta karabasan gebelikte karabasan hamilelikte Tıptaki adı uyku felcidir. İnsanlar rüya gördükleri REM uykusu sırasında, göz ve solunum kasları dışında tamamen fizyolojik bir felç durumundadırlar. Hiçbir kasları çalışmaz. Böyle olmasaydı, biz rüyalarımızı oynar hale gelirdik. Rüyamızda ne yapıyorsak, yatakta da onu yapmaya başlardık. Bazen rüyadan uyandığımızda beynimiz uyanık ve etrafın...
  2. anne sütü nasıl oluşuyor diye merak edenler buyrun

anne sütü nasıl oluşuyor diye merak edenler buyrun

Gebelik dönemi boyunca annenin memeleri doğacak bebeği için gerekli sütü üretecek bir fabrika haline gelir.Meme hacim olarak büyür ve daha çok kanlanır. Meme ucu etrafını çevreleyen koyu renkli kısma areola denir.Burada koku salgılayan montgomery bezleri milimetrik...
  3. Fransız Manikürü Nasıl Yapılır? Merak edenler buyursun

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır? Merak edenler buyursun

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır Fransız manikürü tam olarak nasıl yapılır öğrenmek istiyorum, bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?
  4. Ramazan Bayramı Namazı Nasıl Kılınır Merak Edenlere..

Ramazan Bayramı Namazı Nasıl Kılınır Merak Edenlere..

ramazan bayramı namazı ramazan bayram namazı nasıl kılınır Sevgili melekler, yaklaşık 20 gün kadar sonra Ramazan Bayramını kutlayacağız. Bayram sabahı babalarımız, eşlerimiz, kardeşlerimiz, oğullarımız namaza gidecekler ve biz de onların dönüşlerini bekleyeceğiz. Bu güzel günde kılınan Ramazan Bayramı namazının nasıl kılındığını merak edenlere de işte bilgilerimiz.. Bayram namazları iki...
  5. Hatim Duası Nasıl Yapılır Merak Edenlere..

Hatim Duası Nasıl Yapılır Merak Edenlere..

hatim duası hatim duası nasıl yapılır Sevgili melekler, Yüce Allah’ın son kelamı olan Kur’ân-ı Kerim’i okumak, ecir ve sevabı en yüksek olan bir ibadettir.Hatta selef âlimlerinin ifadelerine göre ibadetler içerisinde hiç birisi Kur’ân okumaya denk değildir. Nitekim âyette de, Kur’ân okumanın asla zarar etmeyecek bir kazanç olduğu belirtilmiştir. Ramazan ayında da oruç ibadetinin yanı sıra...

Sayfayı Paylaş