gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Okyanus Renkleri İle Golden Rose 2012 Paris Yaz Oje Koleksiyonu

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

golden rose 2012 golden rose paris oje

Tırnaklarınızda pastel tonların sade şıklığını yaşamak için Golden Rose 2012 yaz koleksiyonunu sizlere sunuyor melekler :) Okyanus renkleri adı verilen bu özel koleksiyonda maviden turkuaza okyanus renkleriyle tırnaklarınız renklenecek. Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından, parfümerilerden satın alabileceğiniz Golden Rose Paris Summer Oje Serisi’nin fiyatı ise 2,25 TL.

Golden Rose’un tüm makyaj ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okyanus Renkleri İle Golden Rose 2012 Paris Yaz Oje Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Golden Rose Terracotta Koleksiyonu

Golden Rose Terracotta Koleksiyonu

Ustaca bir makyaza imza atmak artık elinizde...Pürüzsüz bir güzelliğe kavuşmak için Golden Rose Terracotta ürünlerinden yardım alın.Artık sizlerde kendi kendinize bu ürünler sayesinde hayalinizdeki makyajı yapabilirsiniz.Yeterki siz isteyin;) Özellikle 3D maskara ile kirpikleriniz %100 e varan bir dolgunluğa kavuşacak.Kusursuz bie makyaj için ;Golden Rose Terracotta;)
  2. 2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

Yaz Oje Renkleri İlkbahar Yaz Oje Renkleri 2012 Benim gibi oje tutkunu olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 ilkbahar ve yaz sezonunun oje renk modasını araştırdım, elbette ki sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşalrım :) İşte size yılın oje rengi modası :)
  3. Golden Rose 2012 Makyaj Modası

Golden Rose 2012 Makyaj Modası

İlkbahar Makyaj Modası Golden Rose 2012 İlkbahar Makyaj Modası Kozmetik dünyasının önde gelen isimlerinde Golden Rose İlkbahar 2012 koleksiyonunu tüketicisine sundu melekler :) Tam da ilkbahar renkleriyle bezeli koleksiyon gerek kalitesi gerek makul fiyatlarıyla beğenilerek kullanılıyor. 2012 için çıkarılan ürünler ve bilgileri aşağıda ki yazımızda bulabilirsiniz :) Bayanlar 2012...
  4. En güzel 2012 yaz oje renkleri

En güzel 2012 yaz oje renkleri

2012 yaz oje renkleri modası en güzel oje renkleri moda oje renkleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi oje seven tüm hanımlar, sizler için 2012 yaz oje renkleri modasından en güzel oje renkleri trendlerini bu sayfamızda seçtik ve sizlerin beğenisine ve bilgisine sunmak istedik. Chanel İşte yeni efsaneler! Chanel'in ojeleri boşuna yok satmıyor, yeni renkleri yine harika: Yabani...
  5. 2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 ilkbahar oje trendleri yaz oje trendleri 2012 Kendini seven ve özellikle el bakımına önem gösteren, trendlere de uyan hanımlar, bu yaz ojeler ne renklerde karşımıza çıkacak ve bu ilkbaharda nasıl ojeler moda, merak ediyor musunuz? O halde bu sayfamızda hepbirlikte 2012 ilkbahar yaz oje trendleri modasını inceleyim :) Mint yeşili Bu sene en trendi renk, nane yeşili denen mint...

Sayfayı Paylaş