okyanusu getiririm..

makber

Yeni Üye
Üye
okyanusu getiririm..
Aşık olduğumuz insan için herşeyi yaparız.Eee aşık olunca insanın gözü kararıyor.Sevdiği için dağları delen ferhat gibi çölleri aşan mecenun gibi oluyoruz.Buyrunuz meleklerim işte sevdiğim için herşeyim yaparım diyenlere gelsin bu duygu fırtınalı yazı...

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.
Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.
bir mizrak olur bulurum kalbinin yerini bir hancer olur alirim ustundeki derini
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...
Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle...
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm sana KIRÇIÇEGIM.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri