gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

olacağı buydu zaten

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

hayat devam ediyor vay gidene demişler Deniz Seki hapisane köşelerinde Hüsnü de kendi keyfinde...
    SEKİ HAPİSTE HÜSNÜ KEBAPÇIDA!
    UYUŞTURUCU KULLANMAK VE TEMİN ETMEK SUÇUNDAN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILAN DENİZ SEKİ'NİN EX AŞKI HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, SIKINTILI GÜNLERİ ÇABUK ATLATTI.. ŞENLENDİRİCİ ÖNCEKİ GECCE EŞİYLE KEBAP KEYFİ YAPARKEN GÖRÜNTÜLENDİ..

Uyuşturucu yüzünden tutuklu bulunan Deniz Seki ile yaşadığı ilişkiden dolayı evini terk eden klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, bugünlerde sık sık eşi Nazire Şenlendirici ile bir araya geliyor. İkili önceki gecce baş başa yemek yedi. Eşine bir süre önce kuaför dükkânı açan Şenlendirici, Nazire Şenlendirici ile Tarlabaşı'ndaki bir kebapçıda yemek yedi.

Yemekte gazetecilerin kendilerini görüntülemek üzere mekâna geldiği haberini alan ikili, yemeklerini yarıda kesip birlikte görüntü vermemek için kebapçıdan ayrıldı. Şenlendirici'nin eşiyle bir arada görüntü vermekten rahatsızlık duyduğu için mekândan kaçarcasına ayrıldığı iddia edildi.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: olacağı buydu zaten
    Gerçi hüsnünün bir yerde açıklamasını okumuştum ben olaydan 5 gün önce ayrıldık felan diyordu ama yinede bu sanatçıların ne yaptığı belli olmaz :) dediğin gibi vay ki vay gidene :D

olacağı buydu zaten konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu dünya oldum olası zaten yalan

Bu dünya oldum olası zaten yalan

Ne kadar kolay ayrılık sana Ne kadar kolay Benim için canı candan ayırmak gibi Bir yanda hasretin bir yanda hatıralar Ölmeden ruhunu teslim etmek gibi Vazgeç diyorsun nasıl vazgeçerim Herşeyi bir anda nasıl silerim Sensiz yaşanmıyor inan sevgilim Senindir bu canım senin herşeyim Dayan kalbim ne olur dayan Bu dünya oldum olası zaten yalan Unutursun geçer zaman Neler geldi geçti çileli...
  2. Bu yaz bembeyaz olacak

Bu yaz bembeyaz olacak

Bu yaz da diğer yazlarda ki gibi vazgeçilmeyen masumluğun rengi olan beyaz olacak.Hem çok şık hemde çok zarif üst giyimler.Buyrun;
  3. ''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.

''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... Hayır, içini dolduracaksanız ''Seni seviyorum''un, bir diyeceğim yok. Ama umudum da yok. ''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... -Birine...

Sayfayı Paylaş