gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

olacak iş mi şimdi bu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ilahi yaramaz Hülya Avşar, programına konuk ettiği bi dönemin ünlü hocalarından Adnan Oktar'a bakalım Avşar kızı neler demiş haberimizde......

ZEHRA MÜRİDİNİZ OLSA...
    HÜLYA AVŞAR PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ ADNAN OKTAR’LA YAPTIĞI SÖYLEŞİNİN PERDE ARKASINI ANLATTI...

Bence Adnan Oktar çocukluğundan gelen birtakım psikolojik şeylerle kendini engelleyemiyor. Yaptığı şeylerin yanlış olduğunun kendi de farkına varmıyor.

Adnan Oktar bir tek şeyi doğru söyledi. O da annelerin ve babaların çocuklarına sevgiyi gerçekten doğru vermeleri gerektiğiydi. Çünkü onlar şevkati ve sevgiyi çok iyi kullanıyor en büyük silahı bu. Sevgiye doymuş insan Adnan Oktar’ı yemez.

Yayında “Kızım sizin müridiniz olsaydı ben sizi öldürürdüm” dedim. O da bana “Siz şu anda beni azmettiriyorsunuz” dedi. Ben de ona “Hiç fark etmez . Ben böyle bir şey yaşasaydım bir anne olarak sizi öldürürdüm, sizi ne yapar ne eder bulur ve öldürürdüm” dedim. Buna biraz bozuldu.

Son düzenleme: 15 Mart 2009
olacak iş mi şimdi bu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanımlarr bu partik bilgiler ev işlerinizde size yardımcı olacak

Hanımlarr bu partik bilgiler ev işlerinizde size yardımcı olacak

her zaman hepimiz ev işlerinde işlerimizin kolaylığı için pratik çözümler ararız işte arkadaşlarım buradaki 49 öneri sizler için umarım bu bilgiler sizin işlerinizide kolaylaştırır... 1) Gözlüğünüzün vidası çok çabuk çıkıyorsa vidayı takmadan önce,vidanın gireceği deliğe renksiz oje damlatın.Vidayı öyle takın. 2) Satın aldığınız ayakkabılar ayağınızı sıkıyor ise onları bir kaç dakika...
  2. pc neden mi çalışmıyor???işte bunun yüzünden:)

pc neden mi çalışmıyor???işte bunun yüzünden:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. gelecekte bu kıyafetler mi moda olacakmış...

gelecekte bu kıyafetler mi moda olacakmış...

gelecekteki kıyafetler İlk olarak bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz kıyafetler şimdilerde podyumlarda sunuluyor. Gelecekte birgün gelecek sözünden yola çıkan ünlü tasarımcılar moda severleri farklılıklara şimdiden alıştırmaya çalışıyor. Fransız tasarımcı Pierre Cardin de geleceği bugüne taşıyan tasarımcılar arasına girdi.. . Pierre Cardin'in ilginç ve renkli tasarımları uzay yolundaki...
  4. Öğretmen misin sen şimdi?

Öğretmen misin sen şimdi?

Bu haftasonu Açıköğretim lisesi 1.dönem sınavı vardı.Bi okulda sınava girdim bende neyse herkez çıktı en son ben ve bi adam kaldı.Son kalan iki kişi ilk sınavını bitiren sonuncuyu beklemek zorunda benimki bitti.Arkamdaki beyefendiyi bekliyorum sınavı bitsinde çıkalım diye.Gözetmen öğretmenden ingilizce için yardım istedi gözetmen hocamıza gözüme baka baka kopya verdi arkamdakine öğretmen mi...
  5. Bebeğiniz Boğa Burcu Bebeği mi Olacak ? İşte Boğa Burcu Bebeği !

Bebeğiniz Boğa Burcu Bebeği mi Olacak ? İşte Boğa Burcu Bebeği !

boğa burcu boğa burcu bebeği boğa burcu bebeği özellikleri boğa burcu bebekleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer yükselen burcu çok farklı karakterler taşımıyorsa inatçılığıyla sizi illallah ettirecek ( tıpkı koç burcu gibi ) bir yumurcaktır boğa burcu bebeği melekler :) Ancak o kadar tatlı, o kadar ne istediğini bilen bir bebektir ki, sizi bazen hayran bıraktırır kendine. Kuzenim de...

Sayfayı Paylaş