gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Olacak O Kadar ''Atatürk''

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Atatürk Atatürk Video

Çok güzel bi videoyu sizinle paylaşmak istedim meleklerim...Umarım beğenirsiniz...İşte Atatürkle ilgili bi video.....

Olacak O Kadar ''Atatürk'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal Atatürk O

Mustafa Kemal Atatürk O

Mustafa Kemal Atatürk O MUSTAFA KEMAL ATATÜRK O Türkiye’yi kurtaran, Devrimler yapan, En büyük Türk olan Mustafa kemal Atatürk o. Vatanını düşmana vermek istemeyen, Sonuna kadar mücadele eden, Milletini çok seven, Mustafa kemal Atatürk o. Halkın güvenini kazanan Öldüğü zaman herkesi yasa boğan Kelimelerle anlatılmayan Mustafa kemal Atatürk o.
  2. O an ve ATATÜRK

O an ve ATATÜRK

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. atatürk ve  o sayı

atatürk ve o sayı

Gerçekten çok ilginç.Benim çok ilgimi çekti...Sizlerle paylaşmak istedim..19 rakamı Atamızın hayatında çok önemliymiş:) 1. 1881'de 19. yüzyılın bitimine 19 yıl kala doğmuştur 2. Sağlığında, İngiliz İmparatorluğu Hükümeti Atatürk' ün doğum gününü tebrik için Türk Hükümeti 'nden sormuş, ATATÜRK 19 Mayıs 1881 diye yanıtlamış ve kayıtlara böyle geçmiştir. 3. 1900'de 19 yaşında Harbiye' ye...
  4. O Ameliyat Olacak...=(

O Ameliyat Olacak...=(

kızlar yarın canım sevgilim ameliyat olacak:uhu:...ve ben ne yazık ki onun yanında olamıycam:uhu:...uyandığımda elini tutamıycam:(yanında olmayı herşeyden daha çok istiyorum ama elimden hiçbişey gelmiyor aşkım...yarın bütün gün senin için dua edicem inş.ameliyat başarılı geçer ve inşallah çabuk ayağa kalkarsın seni çok seviyorum aşkım...

Sayfayı Paylaş