gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı nedir? Selam millet benim ricam; Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı hakkında bilgi. Acaba Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün anlamını bilen var mı aranızda?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ecele çare olmaz atasözünün anlamı

ecele çare olmaz atasözünün anlamı

arkadaşlarım ecele çare olmaz diye bir atasözümüz var bunun bana açıklamasını yapmanız mümkün müdür = Tşk.
  2. İşin Yoksa Şahit Ol, Paran Çoksa Kefil Ol Atasözünün Anlamı

İşin Yoksa Şahit Ol, Paran Çoksa Kefil Ol Atasözünün Anlamı

bu yazdığım işin yoksa şahit ol paran yoksa pardon çoksa kefil ol atasözünün anlamı nedir kısaca açıklarmısınız bana
  3. Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Açıklaması

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Açıklaması

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Açıklaması Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün manası Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda günlük hayatta söylediğimiz bazen de duyduğumuz Olacakla Öleceğe Çare Yoktur atasözünün anlamını öğreniyoruz. Buyrun Melek'lerim., Olacakla Öleceğe Çare Yoktur sözünün manası; Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı Hayatta değiştirilemeyecek...
  4. Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı nedir lütfen bilenler cevabını yazsın.

Sayfayı Paylaş