gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

olamaz böyle birşey yaaa:(((yarın şiir yrışmam var ve daha önce hiç şiir okumadım.kahraman tazeoğlunun seni içimden terkediyorum şiirni ney eşliğinde okuycam ama daha önce hiç tecrübem yok:(( üstelk en kötüsü de benden 2 yaş kçük bi kzında aynı şiiri okuması.rezil olcam yaaaaa:'(

2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Merak etme derin derin nefes al tek başına olduğunu düşün.. :) inan korktuğun gibi olmayacak.. (;

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah yardımcın olsun canım... Gözlerini kapatarakta okuyabilirsin insanları görmezsen heyecanlanmazsın gibi geliyo bana... Yapabiliceni düşün bu çok önemli kendine güvenirsen herşeyi yaparsın canım kendini kasma... :):kiss:

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Neden olumsuz düşünüyorsun ki yapabilirsin bak şimdi geç hemen aynanın karşısına o gözlerini kocaman aç ve kendine yüksek sesle;

- ben yapabilirim tamam belki ilk kez denicem belki ilk kez okuyacağım hatta o küçük kızda aynı şiiri okuyo ama o benden korksun karşısında çocuk yok! kendine güvenen ben varım. En güzel şekilde bu işi kıvıracağım :)

-Korkun benden bende varım!

diyosun ve kendi içinde ki savaşını kazanıyorsun...

Başarılar...

Unutmadan sonucu bekliyorum....

olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:((((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaafınız zaferinize engel olamaz

Zaafınız zaferinize engel olamaz

Çoğu insan eksik düşündüğü yönlerini göstermek istemez. Eksikliklerini herkesten saklamanın daha büyük bir eksiklik olduğunu anlamaz. Aşağıdaki hikayeyi okuduğunuzda bir eksikliğin, üstünlüğe nasıl dönüştüğünü göreceksiniz. " Dokuz yaşındaki bir Japon çocuğun en büyük hayali günün birinde çok iyi bir judocu olmaktır. Fakat talihsiz bir trafik kazası sonucu sol kolunu tamamıyla...
  2. Murat Gay olamaz

Murat Gay olamaz

eliz sakuçoğlu kimdir eliz sakuçoğlu hayatı kac yaşında biyografisi biyografi ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde yeni şarkısına klip çekti ve işte bu klipte sevgilisini oynatarak eleştirilere kapak olacak yanıtı vermiş oldu..... ALYANSIN ANLAMI NE? MURAT BOZ, “ŞANS” İSİMLİ YENİ ALBÜMÜNÜN EN ÇOK İSTEK ALAN ŞARKISI “ÖZLEDİM”E KLİP ÇEKTİ... Boz, klipde aynı zamanda imaj danışmanlığını yapan...
  3. Limonsuz hayat olamaz!!

Limonsuz hayat olamaz!!

Kızlar limonsuz bir hayat düşünemeyiz artık bunu çok iyi anladım. yararları saymakla bitmiyor. Bunları yaşayarak da görmek isterseniz bilgileri bir okuyun derim.:tik: 1- Lezzet katma: Limon, güçlü narenciye tadı veren popüler bir meyve. Bu tat kabuğundaki yağlardan geliyor. Tipik olarak süslemede kullanılan limonu, yemeğin tarifine göre uzun dilimler halinde kesebilir ya da küçük küçük...
  4. böyle bir teknoloji olamaz  inanılmaaazz :OO:

böyle bir teknoloji olamaz inanılmaaazz :OO:

Güzel Videolar Sayfası'nın Videoları: LG Cep Telefonu Reklamı :) | Facebook

Sayfayı Paylaş